Temos Archyvai: Gallery

Renkamės kokybiškas vasarines padangas – kaip tai padaryti

Renkamės kokybiškas vasarines padangas. Nors apie padangų kokybę kiekvienas vairuotojas turi savo nuomonę, visgi norėtųsi dar kartą paliesti šią temą. Tikėtina, kad kažkiek padėsime tiems, kas dar nėra 100 % įsitikinęs, jog gali tiksliai įvardinti kokybiškų padangų vasarai kriterijus. Juk su plačiu vasarinių padangų pasirinkimu susidurti tenka kone kiekvienam jų pirkėjui. Tais momentais dažnai tenka apsispręsti ar rinktis vadovaujantis kaina, ar kokybe.

Renkamės kokybiškas vasarines padangas

Renkamės kokybiškas vasarines padangas

Tinkamai išsirinkti kokybiškas Beepunkt.lt vasarines padangas ir tuo pačiu metu nepermokėti, gali padėti geras supratimas visų jo techninių parametrų. Ir tai, kokią įtaką vasarinės padangos turi automobilio vairavimui. Pirmiausias dalykas, dėl kurio reikėtų susitarti iš pat pradžių – padangos skirtos šiltajam metų laikui. Jos turėtų būti sezoninės vasarinės padangos ir jokiu būdu ne universalios arba „visasezonės“. Tai yra todėl, jog deja, tačiau kokios geros bebūtų padangos skirtos tiek šiltam, tiek šaltam orui, tačiau savo savybėmis jos negali prilygti tai kokybei, kuo pasižymi vasarinės padangos. Dėl šios priežasties, norint pasirūpinti geromis padangomis vasaros sezonui, reikia rinkti būtent tarp sezoninių variantų.

Vasarinių padangų markiruotė

Kitas svarbus aspektas, renkantis kokybišką gaminį vasarai – dėmesys markiruotei. Visa svarbiausia informacija, kurią būtina žinoti apie vasarines padangas yra parašyta ant jų pačių, tad praktiškai atkrenta poreikis kažką išradinėti ar klausti konsultantų apie tai, kas ir taip akivaizdu. Gerai susipažinkite su savo automobilio gamintojo rekomendacijomis, padangų dydžiu vasarai. Taisyklė: „didesnė reiškia geresnė“ šiuo atveju netinka. Per didelės vasarinės padangos ne tik, kad nepadės pajusti kokybiškesnio važiavimo, tačiau ir gali sukelti pavojų kelyje.

Naudinga pasidomėti:

Ant vasarinės padangos taip pat galima rasti tokią informaciją kaip pagaminimo data, greičio indeksas bei apkrova. Vadovaujantis ja tikrai nesuklysite ar gaminys tinka jūsų transporto priemonei.

Padangos protektoriaus raštas vasarai

Ne ką mažesnę svarbą turi ir pats protektoriaus raštas. Ji rinktis rekomenduojama, atsižvelgiant tiek į kelius kuriais dažniausiai važinėjatės, tiek ir į vyraujančias vasaros metu oro sąlygas. Prekinis ženklas taip pat gali pasakyti ganėtinai daug apie padangą, tačiau čia taip pat reikėtų įsiminti, jog daugelis žinomų gamintojų turi asortimente pigesnių, modelių, kuriuos neretai leidžia atskiru prekiniu ženklu. Tad susidūrus su negirdėtų vasarinių padangų pavadinimu, verta pasidomėti iš kur jos ir kas slypi už jų prekinio ženklo.

Beepunkt.lt siūlo aukštos kokybės padangas patraukliomis kainomis, čia ne tik rasite platų asortimentą, bet ir įvairius pasiūlymus, kurių dėka galėsite įsigyti reikalingą padangų komplektą pigiau.

Tvdb.lt

Vandens filtrai – geriausias kokybės sprendimas

Vandens filtrai yra naudojami geriamo vandens kokybės atstatymui, gerinimui. Kiekvienas vandens vartotojas supranta kokybės naudą jo organizmui, todėl apsisprendimas įsigyti vandens filtrus ir juos susimontuoti nesudaro sunkumų.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Buityje, kai kokybiško vandens kiekio poreikis nėra didelis, yra naudojami Brita filtrai. Per dieną vandens filtrai Brita gali sukurti apie 10 litrų kokybiško vandens. Tačiau yra tokių namų, kuriame reikalingas ženkliai didesnis kokybiško vandens kiekis. Šioje situacijoje į pagalbą ateina populiarieji ir itin paklausūs Pureaquafilter.lt filtrai. Vandens filtrai Pureaquafilter.lt yra parenkami pagal norima pasiekti vandens kokybės rezultatą. Filtrų pajėgumas pritaikomas prie užsakovo poreikių, todėl filtrai gali būti montuojami tiek buityje, namuose, tiek pramonėje, gamyboje, poilsio kambaryje darbe. Tačiau norint parinkti geriausius Pureaquafilter.lt filtrus būtina žinoti kokie jie bus tinkamiausi Jums individualiai.

  • Mechaniniai vandens filtravimo įrenginiai, kurie skirti pirminiam vandens filtravimui paėmimo pradžioje. Apsaugo nuo smėlio, dumblo, žemių, žvyro, kitų netirpių medžiagų ir neištirpusių organinių dalelių vandenyje;
  • Vandens nugeležinimo sistemos yra naudojamos namuose, buityje arba pramonėje, gamyboje. Filtrų pagalkba iš vandens yra pašalinamas geležies perviršis, atstatomas skaidrumas, skonio ir kvapo savybės;
  • Vandens minkštinimo sistemos yra rekomenduojamos vandens nukalkinimui. Filtrai gali būti rekomenduoti tiek namams, buičiai, tiek pramonei, gamybai. Iš vandens išfiltruoja kalcio ir magnio druskas, kas vandenį padaro minkštesniu, sumažėja kalkių nuosėdų. Tai apsaugo naudojamas buitinę ar gamybos įrangą. Pureaquafilter.lt filtrų pagalba technika tarnauja ilgiau, sumažėja poreikis jos priežiūrai.

Filtruoto vandens nauda organizmui

Kadangi visi jau žino, kiek procentų vandens sudaro jo organizmą, apie tai nekalbėsime. Svarbu žinoti tik tai, kad vandens kokybė įtakoja mūsų organizmo veiklą. Tarkime, į mūsų organizmą kartu su vandeniu pateko įvairūs pesticidai, nitratai ar nitritai bei kitos galinčios pakenkti medžiagos. Organizme iškarto įvyksta reakcija, kurios metu gali būti pažeidžiama net smegenų veikla, žūsta nemažai ląstelių. Tam, kad organizme būtų palaikomas vandens balansas kokybišku vandeniu ir yra naudojami filtrai nereikalingų medžiagų pašalinimui. Tam ir yra Pureaquafilter.lt vandens filtrų profesionalūs specialistai, kurie gali ne tik pakonsultuoti ir parinkti geriausius filtrus. Atvykę jie sumontuos ir vykdys nuolatinę filtrų priežiūrą, jei tik pageidausite.

Taigi, žinant, kad vandens filtrai yra kokybės garantija, pasinaudoti Pureaquafilter.lt specialistų konsultacija yra naudinga kiekvienam, kuris planuoja namuose Brita filtrus keisti į kur kas pajėgesnius ir našesnius vandens filtrus.

 

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

LIETUVOS IR LENKIJOS ŠVIETIMO POLITIKŲ PALYGINIMAS 10

LIETUVOS IR LENKIJOS ŠVIETIMO POLITIKŲ PALYGINIMAS 10

Dešimtoje mokslinio darbo dalyje pereiname prie švietimo sistemos ir jos politikos Lenkijos Respublikoje.

2. LENKIJOS ŠVIETIMO SISTEMA

Lenkija kaip ir Lietuva ilgą laiką buvo netekusi nepriklausomybės. 1989 m. kaip ir Lietuvoje įvyko politiniai pokyčiai, kurie įtakojo švietimo sistemos pasikeitimą ir reformas. Buvo stengiamasi kuo greičiau išsivaduoti iš okupantų skleistų ir vadovėliuose pateikiamų ideologijų.
1999 m. pradėta įgyvendinti švietimo sistemos reforma, kurios metu:
1. Parengiamoji klasė šešiamečiams tapo privaloma;
2. Dviejų metų mokymasis licėjuje, po kurio buvo galima laikyti baigiamuosius „matura“ egzaminus ir stoti į aukštąją mokyklą, tapo pasirenkamas;
3. Mokymasis 2 metus technikume taip pat tapo pasirenkama galimybė;
4. 3 metų mokymasis specialiose mokyklose neįgaliems moksleiviams taip pat tapo įmanomas dalykas.
Apie aštuoni milijonai Lenkijos piliečių dabar studijuoja įvairiose mokyklose ir aukštojo mokslo institucijose Lenkijoje. Ugdymas Lenkijoje yra universalus ir visiškai demokratiškas. Universali ir nacionalinė Lenkijos ugdymo politika buvo pradėta praktikuoti po II-jo pasaulinio karo. Mokyklų sistema buvo suskirstyta į tris lygius: pradinės mokyklos, vidurinės mokyklos, ir aukštojo mokslo institucijas. Kiekvieno lygio mokykla turi bendrus tikslus ir uždavinius. Tai (Szczepanski, 1970):
– suteikti kaip įmanoma daugiau žinių atsižvelgiant į mokinio amžių;
– išmokyti mokinius suprasti kultūrą ir ją reprezentuoti;
– suteikti mokiniams supratimą apie politinius procesus ir išmokyti juos aktyviai dalyvauti politiniuose įvykiuose;
– paruošti profesijai.
Pradinės mokyklos pabaigimas suteikia galimybę patekti į vidurinę mokyklą ir tada į aukštojo mokslo institucijas. Mokslas Lenkijoje yra nemokamas visuose trijuose lygiuose. (Poland: The Country and its People, 1972) Mokyklų sistema ir aukštojo mokslo institucijos suvaidino lemiamą vaidmenį performuojant visuomenę taip, kad būtų užtikrintas pastovus procentas vietų vaikams iš dirbančių ir gerų šeimų (Curtis, 1994). Mokslas yra privalomas nuo 7 metų iki aštuntos klasės (Curtis, 1994), tačiau po 1999 metų mokslo reformos privalomas mokslas tapo nuo 6 iki 16 metų, t.y. 1 metai ikimokyklinis paruošimas, tada pradinė mokykla ir gimnazija. Nuo 16 metų mokslas yra neprivalomas.

9 dalis.

11 dalis.

Dešimta dalis patalpinta: 2015-03-31

LIETUVOS IR LENKIJOS ŠVIETIMO POLITIKŲ PALYGINIMAS pradžia

LIETUVOS IR LENKIJOS ŠVIETIMO POLITIKŲ PALYGINIMAS pradžia

Švietimo palyginimas Lietuvoje ir Lenkijoje, kokie skirtumai ir pastebėjimai studento akimis.

TURINYS

ĮVADAS 3
1. LIETUVOS ŠVIETIMO SISTEMA 4
2. LENKIJOS ŠVIETIMO SISTEMA 11
IŠVADOS 15
LITERATŪRA 16

ĮVADAS

Švietimo sistema – valstybės organizuota žmonių švietimo bei lavinimo institucijų visuma, kurios tikslas – rengti žmogų gyvenimui, priderinti jį prie socialinių visuomeninio gyvenimo sąlygų, atsižvelgiant į šalyje galiojančius švietimo ir lavinimo standartus. Kylant visuomenės kultūrai drauge plečiasi ir švietimo sistema, aprėpdama ilgesnį žmogaus ontogenezės laikotarpį, pradedant ikimokykliniu ir baigiant brandos, ar netgi pensijiniu amžiumi. Švietimo sistemą sudaro visuomenės ir valstybės organizuotos švietimo bei lavinimo įstaigos: lopšeliai, darželiai, bendrojo lavinimo ir specialiosios vidurinės, profesinės, aukštesniosios mokyklos, kolegijos ir aukštosios mokyklos. Švietimo sistema įvairiose šalyse yra nevienoda.
Atgavus nepriklausomybę Lietuvos švietimui per vieną dešimtmetį teko modeliuoti ir kurti naują švietimo tikslų, uždavinių sampratą, struktūras, ugdymo turinį, metodus, strategijas. Taigi Lietuvos švietimo sistema turėjo būti ne vienu ar kitu aspektu reformuota, o iš esmės sukurta nauja. Per pastarąjį dešimtmetį Lenkijos švietimo sistema labai pasikeitė. 1999 m. įgyvendinta švietimo reforma buvo nustatyta trijų pakopų mokymo sistema. Tuo pat metu daugėjo privačių mokymo įstaigų. Dabar galima ne tik rinktis įvairius mokymosi ir rengimosi darbui būdus tiek šalyje, tiek užsienyje, bet ir studijuoti įvairiais gyvenimo etapais.
Taigi šio referato tikslas – palyginti Lietuvos ir Lenkijos švietimo politikas.
Referato uždaviniai:
1. Pristatyti Lietuvos švietimo politiką;
2. Aptarti Lenkijos švietimo sistemą;
3. Apžvelgti abiejų šalių švietimo sistemų panašumus ir skirtumus.

2 dalis.

3 dalis.

Darbo pradžia patalpinta: 2015-03-30