Atrask. Bendrauk. Dalyvauk!Prisijungti / registruotis

Kategorijos:

Profesijų vakaras „Žvaigždžių duetuose“ buvo labai linksmas, bet linksmybės baigėsi ašaromis. Tvirta ir savimi pasitikinti teisininkė Rūta Pentiokinaitė, „Duetuose“ pasirinkusi aktualią gamtosauginę temą, pravirko.

Jiedu su Merūnu tapo aplinkosaugininkais, lietuviškai sudainavo J. Jacksono dainą „They Don't Care About Us“ ir žiūrovams parodė sukrečiančius vaizdus: nužudytus delfinus, jūroje išsiliejusioje naftoje žuvusius paukščius, kruvinas nuo žudomų banginių vandenyno bangas. Tačiau judviejų pasirodymą sukritikavo Arūnas Valinskas: „Jūs nuėjote lengviausi keliu, rodydami sukrečiančius vaizdus iš interneto“.

Po komisijos komentarų Rūtos Pentiokinaitės akyse sužibo ašaros. Moteris paprašė jos nefilmuoti.

Rūta prisipažino, kad ašaras išspaudė įtampa ruošiantis pasirodymui. Paskui viskas atlėgo, nors ir ne su palankiausiais komisijos vertinimais. Moterį užkulisiuose guodė nuolat filmavimuose ją lydintis vyras.

Tačiau kolegų pasirodymai praskaidrino Rūtai nuotaiką, nes iš tiesų buvo šmaikštūs. Vilija ir Mantas Stonkus tapo kelininkais, , Ilja - angelu, Tina – karžyge, Agnė Armoškaitė su gilia sekretorės iškirpte viliojo langų valytoją Karolį Ramošką, Andrius Butkus sakė kunigo pamokslą, Evelina Sašenko tapo gailestinga sesele, beviltiškai įsimylėjusia kareivį Jokūbą Bareikį.

„Atsiprašau Violetos Tarasovienės ir Rūtos Ščiogolevaitės, bet Evelina Sašenko šiuo metu yra pirmas moteriškas vokalas populiariojoje Lietuvos scenoje“, - sakė Valinskas.

Aktorius Tomas Rinkūnas su Egle Jakštyte tapo burtininkais, tačiau komisijai užkliuvo, kad visi fokusai buvo atlikti... iš aktoriaus klyno.

„Fokusus techniškai lengviausia atlikti iš ten“, - aiškinosi Tomas, ir visa salė lūžo juoku. „Ko gero kalbate kaip vyras, ne kaip iliuzionistas“, - juokėsi komisija.

Tačiau daugiausia kontraversiškų kalbų kaip visada sukėlė Jarmo ir Ruslanas Kirilkinas, suvaidinę briedį ir Kalėdų senelį. Numeryje Ruslanas jojo ant Jarmo, kuris buvo pasipuošęs ragais.

„Senelis myli briedį, o ne vaikus“, - konstatavo Vytautas Juozapaitis.

Profesijų vakaras „Žvaigždžių duetuose“ – šį šeštadienį 19 val. per LNK.
Paskelbta 2011-04-01 15:01


„Buvusi mano žmona Sandra man grasina – jei neduosiu jai pinigų, ji paskambins Rūtai Grinevičiūtei ir sužlugdys mano politinę karjerą“, – laidai „Žiūrim, ką turim“, kurią TV3 rodys balandžio 5 dieną 19.40 val., teigia Seimo narys Andrius Šedžius.

Politikas tikina, jog jis ne tik moka alimentus, bet ir aprūpina vaikus viskuo – nuo brangių drabužių iki naujausių kompiuterių. Tuo tarpu vaikų mama, anot A. Šedžiaus, iš savo pinigų jiems nė vieno daikto nėra nupirkusi.

„Tegul padeda savo vaikams, man iš jo nieko nereikia“, – ginasi buvusi politiko žmona.

Andrius guodžiasi, jog, nepaisant to, kaip uoliai jis rūpinasi vaikais, buvusi sutuoktinė jam niekada neleidžia su jais matytis tol, kol jis nesumoka tokios pinigų sumos, kokios ji užsigeidžia: „Ji dažnai neišleidžia vaikų pas mane, todėl man paprasčiau duoti pinigų ir tada pasiimti vaikus.“

Atsiradus aštuoniolikmetei politiko mylimajai Monikai padėtis pasikeitė iš pagrindų. Moksleivė liepė A. Šedžiui neduoti buvusiai žmonai nei cento ir jis patikino, jog kaip tik taip nuo šiol ir elgsis: „Daugiau aš jai pinigų neduosiu, ji turi draugą, tegul jis ją ir išlaiko.“

Buvusi sutuoktinė Sandra kaltina A. Šedžių melu ir teigia, jog Seimo milijonierius vaikams nesugeba net alimentų sumokėti.

„Žiūrim, ką turim“ – antradienį, balandžio 5-ąją, 19.40 val. per TV3.
Paskelbta 2011-04-01 14:22

„24 valandos” tęsia tyrimą „girto kunigo, verdančiu vandeniu apiplikinusio savo sūnų“, istorijoje.

8-eriems metams nelaisvės nuteistas vyras jau 9-is mėnesius praleido už grotų. Tačiau tai nesumažino Petro Miežečio pasiryžimo įrodyti, kad jis nekaltas. Šioje kovoje vyrą palaiko ir jo žmona Elena, dabar viena auginanti keturis mažamečius vaikus.

Petro sūnelis iš pirmosios santuokos, kurį jis neva specialiai apiplikino verdančiu vandeniu, auga pas savo senelius – mirusios mamos tėvus. Sutapimas ar ne, tačiau po to, kai „24 valandos“ pradėjo domėtis šia istorija, dabartinė Petro žmona su vaikais turėjo pakeisti gyvenamąją vietą. Prie jos buvusių namų vienkiemyje vis privažiuodavo nepažįstami automobiliai. Moteris baiminasi dėl savo ir vaikų saugumo. - „Namas tai medinis“, – sako ji.

O tuo, kad Petras specialiai nuplikino trejų metų sūnelį, netiki net Klaipėdos teismo medicinos ekspertas Vidmantas Armonas. Netiki ir šeimą gerai pažinoję kaimynai. Tačiau Klaipėdos apygardos teismo teisėja Violeta Miliuvienė patikėjo. Ji ne tik atėmė laisvę iš daugiavaikės šeimos maitintojo, bet ir priteisė neturtinei žalai atlyginti 100 tūkst. litų. Laimei, apeliacinis teismas šią sumą kiek sumažino – iki 60 tūkst. litų. Tik, tiesą sakant, tokia čia ir laimė, kai iš ubago atimama ir lazda.

Uošvių kova su žentu dėl vaiko globos – visomis jos formomis. „24 valandos” šį vakarą 17.30 per LNK.
Paskelbta 2011-04-01 14:15

Jau šį sekmadienį nacionalinės reikšmės projekte „Lietuvos supermiestas“ paaiškės, kurios pirmosios dvi komandos iškovos kelialapį į pusfinalį. Pirmajame pogrupyje susikaus Kaunas, Visaginas ir Žemaitija - vienai komandai iš jų teks atsisveikinti su LNK projektu.

Lemiamoje kovoje dėl „Lietuvos supermiesto“ titulo šios komandos parodys geriausia, ką turi. Šįkart Ž.Žvagulio vadovaujama Žemaitijos miestų komanda į kovos areną sukvies daugiausiai žvaigždžių: scenoje pasirodys Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti muzikantai Andrius Kulikauskas, Aurelijus Globys, Petras Vyšniauskas, Regimantas Šilinskas bei aktorė, prancūziškų šansonų atlikėja Rasa Rapalytė. Žemaitijos pasirodymas komisijos narę prodiuserę Laimą Lapkauskaitę galutinai nuginkluos: „Ar žinot, kas yra Jūsų kapitonas? Ar Jūs žinot, kad tai yra pats nuostabiausias žmogus? Ir ar Jūs žinot, kad jis pats stipriausias šoumenas?“

Kauno komanda į sceną pakvies žmogų, kuriam neegzistuoja žodis sunku – daugkartinis Lietuvos, Europos ir pasaulio bušido bei šidokan karatė čempionatų nugalėtojas Jordanas Poškaitis atliks pasirodymą, po kurio L.Lapkauskaitė nebus dosni komplimentų: „Atiduosiu tą dešimtuką, bet man tikrai bloga!“

Vietoje nenustygs ir kitas komisijos narys šokėjas Andrius Butkus. Po visaginiečių šokio, A.Butkus neišsėdės už komisijos stalo ir pats stryktelės į sceną, kur kartu su vedėju Algiu Ramanausku atliks šokį airių tematika. Komisijos narys Arūnas Valinskas po pasirodymo Algį pašieps: „Manau, kad Jūs esate būtent iš tų šokėjų, apie kuriuos galima pasakyti, kad Jums kažkas trukdo.“

Primename, kad pirmajame pogrupyje iš kovos dėl „Lietuvos supermiesto“ titulo jau pasitraukė Vilnius ir Aukštaitijos miestų komanda.

Didžiausios ir karščiausios miestų kovos jau šį sekmadienį 19.30 val. projekte „Lietuvos supermiestas“ tik per LNK.
Paskelbta 2011-04-01 14:12

Likus vos kelioms valandoms iki reikšmingiausios šio vakaro apdovanojimų ceremonijos Lietuvoje – „Auksinių svogūnų 2011“ – projekto prodiuseriai atskleidžia daugiau detalių apie vakarą, kuriame skambės šmaikščiausios dainos šalies ir pasaulio galingiesiems, emigrantams, visiems atleistiems krepšinio treneriams, Seimo davatkoms, Kristinai Brazauskienei, Rolandui Paksui ir net Andriaus Šedžiaus Monikai!

„Neapdainuotų neliks, – tokia žinia gauta šį rytą iš generalinės „Auksinių svogūnų 2011“ repeticijos „Forum palace“. – Net jeigu kas nors svarbaus Lietuvai ar pasauliui nutiks tiesioginio eterio metu, –turime atsivežę spausdintuvą atnaujintam scenarijui spausdinti. Neklauskite apie nugalėtojus – jie dar neaiškūs!”

Pagal suplanuotą ir kruopščiai surašytą scenarijų kaip tik šiuo metu skandalingoji dainininkė Mia repetuoja Prezidentės vaidmenį ir ruošia dainą „Man reikia vyrų“ pagal Bonnie Tyler „I‘m looking for a hero“. Mundis pagal Stevie Wonderio „I just called“ lietuviškai turėtų užtraukti „Paklausyk manęs“ – dedikuotą Barakui Obamai, Žilvinas Žvagulis ir „Blogos mergaitės“ „Auksinių svogūnų“ scenoje sudainuos „Emigrantų dainą“ pagal Village People „In the navy“, Česlovas Gabalis skirs dainą R. Paksui „Aš vėl jau čia“ pagal Chumbawamba „I get knocked down“, o Irena Starošaitė pagal Blondie „Maria“ atliks dainą „Kristina“ – visiems aišku kuriai Kristinai.

Trys „Chorų karų“ generolai – Justas Lapatinskas, Deivydas Zvonkus ir Stanislovas Stavickis-Stano – „Auksinių svogūnų 2011“ scenoje netaps trimis tigrais nei panteromis. Jie dainuos po vieną arba su savo chorais: J. Lapatinskas dainuos Seimo davatkoms „Mes heteroseksualai“ pagal „Right Said Fred“ „I‘m too sexy“, Zvonkaus choras – „Mes estai“ pagal Bobby McFerrin „Don‘t worry be happy“, o Stano choras taps atleistųjų krepšinio trenerių choru su daina „Skrisk svajone“ pagal G. Verdi „In sieme“ iš „Nabuko“.

Marijus Mikutavičius neatsispyrė pagundai sudainuoti „Aš Moniką tik paėmiau“ pagal V. Kernagio „Armoniką tik paėmiau“ – daina skiriama A. Šedžiui, Ovidijus Vyšniauskas – „Wilno Nashe“ pagal Chriso Normano „Midnight lady“ – daina dedikuojama lenkams. Renginio vedėjas Vytautas Šapranauskas turėtų atlikti dainą „Mes žmonės paprasti“, bet kas žino kaip čia bus? Juk balandžio 1-oji!

Nepraleiskite svarbiausio šio vakaro įvykio – „Auksiniai svogūnai 2011” – 19.10 val. tiesiogiai per TV3!
Paskelbta 2011-04-01 14:05

„Bušido kovos meno šaknys aptinkamos dar samurajų epochoje. Samurajų moralės normos ir vertybės buvo ir yra vienas pagrindinių Japonijos dvasinės kultūros pamatų,“ - apie bušido filosofiją pasakojo laidos „Bušido LT” prodiuseris Laurynas Valūnas.

Pasak prodiuserio, bušido kovos menas sparčiai populiarėja ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Nauja laida bus pirmoji, kuri televizijos žiūrovams praneš apie kovotojų iš Lietuvos pelnytas pergales prestižiniuose tarptautiniuose turnyruose. Didelis dėmesys bus skiriamas garbingiems, stipriems bei perspektyviems sportininkams. Netruks įtampą ir adrenaliną keliančių kovų, pergalės džiaugsmus ir pralaimėjimo nuoskaudas atspindinčių akimirkų. Laidos „Bušido LT“ žiūrovai taip pat išvys aibę diskusijų su profesionaliais sportininkais, jų treneriais bei sporto ekspertais. Bušido pasaulio atstovus laidoje kalbins aktorius Saulius Siparis.

„Šios laidos vedėjo kėdė – tai naujas, tačiau asmeniškai labai įdomus, amplua. Laidoje „Bušido LT” šio sporto mėgėjai išvys garsiausius Lietuvos ir pasaulio kovinio sporto turnyrus, įspūdingiausias pergales, susipažins su žymiausiais kovotojais. Studijoje man teks garbė ne tik diskutuoti su garsiausiais šios sporto šakos atstovais, bet ir komentuoti geriausias įvykusias kovas. Tikiuosi, jog šią laidą stebės ne tik vyrai, bet ir jų antrosios pusės.“ – apie naują laidą kalbėjo „Bušido LT“ vedėjas Saulius Siparis.

Pirmosiose laidose televizijos žiūrovus turėtų prikaustyti geriausi tarptautinio bušido turnyro „K-1 & King of Kings Europe GP in Vilnius 2011“ momentai bei įtempčiausios kovos. Nauja laida „Bušido LT“ bus rodoma nuo balandžio 10 dienos kas antrą sekmadienį 23 valandą 10 minučių per Lietuvos ryto televiziją.
Paskelbta 2011-03-31 18:36

Kada valdžia naudojosi daugiau lengvatų - beveik pamirštais tarybiniais laikais, ar šiandien? Pasirodo, šiandien. Tačiau žurnalistams ir Seimo nariams gauti informaciją, pavyzdžiui, kiek kainuoja buvusio prezidento Valdo Adamkaus gyvenimas Turniškėse, komunaliniai mokesčiai , apsauga, automobilis, vairuotojas, sekretorė ir kitos privilegijos, už kurias mokame mes, mokesčių mokėtojai, sužinoti praktiškai neįmanoma. „Ar Valdas Adamkus negali susimokėti pats už karštą vandenį ir kitus komunalinius mokesčius, žinant, kad jis gauna nemažą pensiją ir jo pajamų deklaracijose - milijoninės sumos?“ - klausė LNK laidos „Valanda su Rūta“ diskusijoje dalyvavusi ekonomistė Aušra Maldeikienė. Kaip atrodė tarybiniais laikais tos pačios Turniškės, papasakojo tuometinio aukštas pareigas užėmusio pareigūno našlė žurnalistė ir rašytoja Goda Ferensienė: „Tai buvo vasaros rezidencija, viename vasarnamyje gyvenome po kelias šeimas, baldai ir įranga buvo patys paprasčiausi, o rudenį išvažiuodavome į butus, nes šildymo nebuvo. Jokių aukštų tvorų ir prabangos, nepalyginsi kaip dabar atrodo Turniškės“, - tikino G. Ferensienė.

Ar daugelis Lietuvos žmonių žino, kad iki šiol Vytautą Landsbergį visur lydi apsauga ir, pasak seimo narės Loretos Graužinienės, toks pareigūnas mums per mėnesį kainuoja 6000 litų? Įdomiausia, kad nė vienas diskusijos dalyvis negalėjo įvardinti įstatymo, pagal kurį Vytautui Landsbergiui apsauga priklauso ir, svarbiausia, nuo ko jis tiek metų yra saugomas?

Tačiau ne visi Lietuvos žmonės gali pasigirti lengvatomis ir privilegijomis- šį vakarą „Valanda su Rūta“ pirmą kartą prašo paprastų Lietuvos žmonių pagalbos, kurie neabejingi svetimai nelaimei- į laidos filmavimą atvažiavo panevėžietė Dalia. Keturių vaikų mama serga sunkia liga, vyras – policijos pareigūnas. Šeima prieš keletą metų paėmė paskolą butui. Suma buvo nedidelė - vis keliasdešimt tūkstančių. Tačiau dėl Dalios sunkios ligos, kitų aplinkybių atsitiko taip, kad šiandien šeimai butas nebepriklauso ir bet kurią dieną jie gali atsidurti gatvėje. Tuo tarpu pati moteris rizikuoja savo gyvybe, nes neturi už ką nusipirkti jai būtinų vaistų. „Valanda su Rūta“ ir Panevėžio vyskupijos „Caritas“ darbuotojai prašo paaukoti Daliai Mačionienei. Sąskaitos numeris: LT207300010107709175, įmonės kodas: 192069978.

Diskusija apie valdžios privilegijas ir paprastų žmonių gyvenimą šiandieninėje Lietuvoje- ketvirtadienio vakarą, 19.40 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“.
Paskelbta 2011-03-31 17:29

Balandžio 3 d. Cherese prasideda Moto GP Ispanijos Didžiojo prizo lenktynės, kuriose laukiama gausybės intrigų. Tiek jų treniruotes balandžio 1-2 d., tiek pačias lenktynes tiesiogiai transliuos sporto kanalas „Viasat Sport Baltic”.

„Honda“ komandų narių greitis tarpsezoninėse treniruotėse ir pirmose 2011-ųjų lenktynėse privertė varžovus sukti galvas, ar įmanoma kovoti su Japonijos gamintoju. „Honda“ metė visus išteklius, kad pagaliau triumfuotų MotoGP (800 kub.cm. variklių) klasėje. Iš pradžių susikvietę talentingiausius motociklų inžinierius ir mechanikus šį sezoną japonai priviliojo ir 2007 metų pasaulio čempioną Casey Stonerį.

Būtent australas dominavo pirmose sezono lenktynėse Losailo (Kataras) trasoje, o savo sėkmingą žygį ateinantį savaitgalį (balandžio 1-3 d.) bandys pakartoti Cherese. Vienoje gausiausiai lankomų motociklų trasų pasaulyje (per lenktynes susirenka iki 120 tūkst. žiūrovų) C.Stoneriui lengva nebus. Ispanijos publikos alsavimas taps papildomu stimulu šios šalies lenktyninkams – dabartiniam čempionui Jorge Lorenzo („Yamaha“) ir Danieliui Pedrosai („Honda“).

Cherese laukiama ir kokybiškai kitokio Valentino Rossi. Gyva motociklų sporto legenda vis dar kenčia nuo peties skausmų, o jo naujoji komanda „Ducati“ nesugebėjo žiemą idealiai paruošti motociklo. Tačiau V.Rossi talentas ir pasiekimai kalba už save – italo tiesiog neįmanoma išbraukti iš pretendentų į titulą sąrašo.

Įsiterpti į galiūnų santykių aiškinimąsi pamėgins antrą sezoną galingiausių motociklų klasėje pradėję Marco Simoncelli („Gresini Honda“) ir Benas Spiesas („Yamaha“). Ir italui, ir amerikiečiui netrūksta nei talento, nei ambicijų, kad artimiausiais metais jie būtų nuolatiniai nugalėtojų pakylos svečiai.

Paskutinį sezoną pradėjusioje 125 cc klasėje itin geras pozicijas turi Nicolas Terolas. Pernai iki pat galo dėl čempiono titulo kovojęs ispanas įgijo dar daugiau patirties ir sėdi ant bene geriausio pasaulyje dvitakčio motociklo „Aprilia“.

Moto2 klasė, kaip ir pernai, lieka nenuspėjama. Katare visus varžovus dulkių debesyje paliko vokietis Stefanas Bradlas, bet to tikrai nederėtų laikyti lakmuso popierėliu spėjant ir kitų lenktynių rezultatus.

Taigi intrigų pasaulio čempionate – apstu. Šį savaitgalį „Viasat Sport Baltic“ vėl siūlo klausytis motociklų variklių gausmo: penktadienį ir šeštadienį – treniruotės, o sekmadienį – visos trejos lenktynės tiesiogiai.

Maža to, sezonas tik prasideda. Po Chereso liks dar 16 etapų.

Tvarkaraštis

Balandžio 1 d. (penktadienį) nuo14.15 val. visų klasių laisvosios treniruotės.
Balandžio 2 d. (šeštadienį) nuo 10.15 val. visų klasių laisvosios treniruotės.
Balandžio 3 d. (sekmadienį) 11.55 val. – 125 cc, 13.10 val. – Moto 2, 14.50 val. – Moto GP klasės lenktynės.
Paskelbta 2011-03-31 17:25

„Turkish Airlines“ Eurolygos ketvirtfinalyje nė vienam klubui neužteko trejų rungtynių kelialapiui į Finalo ketvertą Barselonoje laimėti. Keturios komandos ketvirtadienį ruošiasi lemiamam šturmui kovoje dėl trečios pergalės serijoje. Tačiau ir jų priešininkai nesiruošia nusileisti. Įdomiausios kovos - jau ketvirtadienį ir, jeigu prireiks, kitą savaitę per sporto kanalą „Viasat Sport Baltic“.

„Barcelona“ – „Panathinaikos“

Šios ekipos per trejas rungtynes įrodė, kad jų dvikovos ne veltui vadinamos vertomis Finalo ketverto. Nors „Barcelonos“ krepšininkai trokšta Finalo ketverto savaitgalį žaisti savo mieste, graikai nesirengia nusileisti. Po trejų rungtynių serijoje iki trijų pergalių 2:1 pirmauja „Panathinaikos“. Graikai namuose, savo aistruolių akivaizdoje, tikisi pergalingai pabaigti šį milžinų mūšį.

Tiesioginė ketvirtų rungtynių transliacija - kovo 31 d., ketvirtadienį, 21.40 val., tiesiogiai per „Viasat Sport Baltic“.

Jeigu serijoje prireiks ir lemiamų, penktųjų, rungtynių, „Viasat Sport Baltic“ jas būtinai parodys.

„Olympiacos“ – „Montepaschi“

Graikų klubas per anksti patikėjo savo sėkme, rekordiniu 48 taškų skirtumu sutriuškinęs Sienos ekipą. Italijos komanda sugebėjo atsitiesti ir po to laimėjo dvejas rungtynes iš eilės. Dabar „Montepaschi“ vėl žais savo aikštėje ir sieks įrodyti, kad tragiška ketvirtfinalių pradžia Eurolygoje nieko nereiškia.

Ketvirtųjų rungtynių vaizdo įrašas - kovo 31 d., ketvirtadienį, 23. 40 val. per „Viasat Sport Baltic“.

„Caja Laboral“ – „Maccabi“

Tel Avive ketvirtadienį bus karšta. Antradienį „Maccabi“ trypte sutrypė „Caja Laboral“ ir ketvirtadienį stengsis pabaigti seriją savo arenoje.

„Real Madrid“ – „Power Electronics“

Dviejų Ispanijos ekipų serijoje Madrido „Real“ turi dvi pergales ir taip pat kaip „Maccabi“ namuose norėtų laimėti dar kartą. Tačiau „Power Electronics“ puikiai pažįsta varžovą ir lengvai ginklų tikrai nesudės.

„Barcelonos“ kova su „Panathinaikos“ – jau kovo 31 d. 21.40 val. tiesiogiai per „Viasat Sport Baltic“.
Paskelbta 2011-03-31 17:04

Jau penktadienį LNK žiūrovai išvys iškilmingą nacionalinių šou verslo politikos apdovanojimų „Dviračio žvaigždė“ ceremoniją, kuri lepins tik premjeromis.

Pirmą kartą gyvenime lietuvių liaudies dainą dainuos europarlamentaras Viktoras Uspaskichas. Jam siuvami specialūs tautiniai rūbai, pas tautodailininkus užsakyta nauja šiaudinė skrybėlė.

Pirmą kartą LNK eteryje skambės daina, skirta Kristupui Krivickui.

Pirmą kartą „Trimito“ orkestrui per dešimtmečius siekiančią istoriją gali diriguoti Seimo narys.

Pirmą kartą „Dviračio žvaigždėje“ nebus Valinsko: nei tikro, nei netikro.

Pirmą kartą „Dviračio žvaigždė“ bus tarptautinė – dalyvaus daugybė užsieniečių, tik lenkai bus vietiniai. Gros latvių grupė „Keksi“, šoks šokių kolektyvas iš Gruzijos „Boržomi Nr. 7“.

Pirmą kartą Vytautas Šerėnas gali uždainuoti viešai. Priimtas sprendimas į „Mėslitos“ „Varguolių“ chorą pakviesti ir žinomų žmonių, todėl žiūrovus kviečiame būti labai akylius.

Pirmą kartą LNK tiesioginė transliacija vyks iš LTV Didžiosios studijos.

Balandžio pirmąją LNK eteryje griaudės grandioziniai apdovanojimai „Dviračio žvaigždė“. Dėl prestižinės velodetalės varžysis žymiausios asmenybės ir reiškiniai iš politikos ir šou verslo pasaulių. Iki pat tiesioginės transliacijos visos nominacijos ir visi nominantai laikomi tokioje paslaptyje, kad apie juos nieko negali sužinoti nei STT, nei KK2, nei astrologas Pavelas Globa. Sklinda gandai, kad vokas su nominantais yra paslėptas arba buvusiame CŽV kalėjime, arba šešėlyje greta milijardo.

LNK humoro laidos „Dviračio šou“ kūrėjai nacionaliniuose šou verslo politikos apdovanojimuose „Dviračio žvaigždė“ įteiks 10 auksinių žvaigždžių – „Metų moteriai“, „Metų mokslininkui“, „Metų frazės“, „Metų klausimo“, „Metų stebuklo“, „Metų melo“ autoriams, „Metų nekaltybei“, „Metų sportininkui“, „Metų artistui“ ir „Metų porai“.

Ceremoniją ves ne tik Laura Imbrasienė, Rolandas Vilkončius, bet ir milijoną litų į balandžio 1-osios programą investavęs „Mėslitos“ direktorius Saulius Poška.

LNK šou verslo politikos apdovanojimai „Dviračio žvaigždė“ – jau pentadienį 19.10 val. tiesiogiai per LNK.
Paskelbta 2011-03-31 16:52

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581


APIE
DALYVAUK
hostingas su 10% nuolaida
Skaitliukas:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas