Atrask. Bendrauk. Dalyvauk!Prisijungti / registruotis

Kategorijos:

Istorija gal ir nestandartinė, bet iš gyvenimo: išbėgai į rytinę treniruotę ir susitikai agresyvų, kovoms ruoštą šunį be antsnukio ir be šeimininko...

„Atmetus išskirtinius atvejus, kai šuo suserga pasiutlige arba iš prigimties yra nestabilios psichikos, dėl šunų agresijos beveik visada kaltas jo šeimininkas. Manau, kad reiktų uždrausti kai kuriems žmonėms laikyti bet kokius šunis, ne tik kovinius. Gyvūnai traumuojami“, – sako „Skubi pagalba 112“ vedėjas Rimantas Bagdzevičius.

Laidos herojus Tomas – aktyvaus gyvenimo būdo šalininkas. Kiekvieną rytą visada tuo pačiu keliu jis bėga krosą. Vyras žinojo, kad jo bėgimo trasoje viename kieme yra agresyvus šuo. Tačiau buvo įsitikinęs, kad iš už tvoros šuo neištrūks.

Vis dėlto vieną kartą Tomas šunį susitiko ištrūkusį. Tradicinis sportininko „ginklas“ prieš palaidus šunis – nustoti bėgti ir ramiai prasilenkti – šį kartą nepadėjo. Specialiai kovoms treniruotas šuo užpuolė ir sužalojo.

Pasirodęs šeimininkas šiaip ne taip augintinį sutramdė, tačiau Tomo gyvybei jau buvo iškilęs pavojus. Sukaupęs paskutines jėgas vyras išsikvietė medikus ir policiją. Atvykusių pareigūnų laukė akibrokštas – neblaivus šuns šeimininkas užsiundė jį ant policijos pareigūnų.

Kaip viskas baigėsi, TV3 žiūrovai sužinos atkuriamosios dokumentikos laidoje „Skubi pagalba 112“ jau šį sekmadienį. Pamatysime atkurtas įvykio scenas, išgirsime profesionalų patarimus – ką daryti, jei užpuola agresyvus šuo.

„Skubi pagalba 112“ – balandžio 10-ąją, sekmadienį, 18.00 val. per TV3.
Paskelbta 2011-04-04 17:41


Apie tragišką Dariaus ir Girėno „Lituanicos“ skrydį galėtų papasakoti kiekvienas lietuvis, tačiau kiek iš mūsų esame girdėję apie sėkmingai Atlantą įveikusią antrąją „Lituanicą“, kurią 1935-aisiais pilotavo Feliksas Vaitkus? Šią spragą pasiryžusi užpildyti Lietuvos televizijos laidų vedėja ir patriotinių projektų autorė Edita Mildažytė.

Artėjant Tarptautinei kosmonautikos ir aviacijos dienai, šį sekmadienį 12.30 val. Lietuvos televizija pristato premjerą – Editos Mildažytės dokumentinį filmą „Solo virš Atlanto“. Tai pasakojimas apie Amerikos lietuvį pilotą Feliksą Vaitkų, kuris 1935 m. rugsėjį vienmotoriu lėktuvu sėkmingai perskrido Atlantą, tačiau dėl oro sąlygų nepasiekęs Kauno buvo priverstas nutūpti Airijoje. „Šiandien jo žygis įtrauktas į šios šalies mokyklinius vadovėlius, o Lietuvoje net prakutę žmonės nėra apie tai girdėję. Būsiu laiminga, jeigu po filmo premjeros tokių bus mažiau, o mano darbas papildys seniai puoselėjamą nacionalinių vertybių sąrašą“, – sako filmo autorė E. Mildažytė.

Po 1933-aisis įvykusios „Lituanicos“ tragedijos lietuviai nenurimo. Amerikoje buvo surinktos lėšos antrajam transatlantiniam skrydžiui – šįkart vienmotoriu lėktuvu „Lituanica II“ turėjo skristi vienas žmogus. F. Vaitkaus pilotuojamas lėktuvas 1935 m. rugsėjo 21 d. pakilo Niujorke ir ne nusileidimo turėjo tūpti Kaune, kur Lietuvos vardą garsinančio didvyrio jau laukė tūkstantinė minia. Deja, dėl blogesnių, negu tikėtasi oro sąlygų lėktuvas ledėjo ir Feliksas Vaitkus buvo priverstas leisti vakarų Airijoje, Balinroubo miestelyje. Pernai rudenį šio įvykio 75-metį Airija minėjo ypatingomis iškilmėmis.

Airiai juokauja, kad Klungaulos (Cloongowla) pieva šalia Balinroubo, kurioje 1935 m. rugsėjo 22 d. nusileido apgadinta “Lituanica II“, gal net labiau išgarsėjo pasaulyje negu Boniton Muro laukymė Škotijoje, kur 1941 m. gegužės 10 d. nukrito žinomo Vokietijos nacionalsocialistų veikėjo Rudolfo Hesso, atskridusio į Didžiąją Britaniją su taikos pasiūlymais Londonui, asmeninis lėktuvas „Messerschmitt Bf 110“.

Portalas lizdas.lt pateikia įvykio liudininkų prisiminimus. Buvęs Balinroubo advokatas ir archyvaras Patsy Murphy tuomet, 1935-aisiais, buvo smalsus devynerių metų vaikas. Jis kuo puikiausiai prisimena savo pokalbį su F.Vaitkumi, išsiropštusiu iš aplamdyto lėktuvo. „Aš paklausiau F.Vaitkaus, kodėl jis nebandė nutūpti netoliese esančiame nedideliame aerodrome, kuris priklausė Guinnessų šeimai – juk ten buvo įrengtas pusėtinas lėktuvų pakilimo-nusileidimo takas ir pastatytas angaras orlaiviams. Amerikietis lakūnas šypsodamasis atsakęs, kad jis apsuko keletą ratų virš vietinio aerodromėlio, tačiau aplinkui ganėsi labai daug galvijų, todėl pabijojęs kurį nors jų užmušti leisdamasis, nes neturėjęs pinigų atlyginti ūkininkams už padarytą žalą“, – airių žurnalistams papasakojo dabar jau devintąją dešimtį pradėjęs P. Murphy.

Filme „Solo virš Atlanto“ panaudota F. Vaitkaus šeimos archyvinė medžiaga, liudininkų pasakojimai, ekspertų pasisakymai, iškilmių Airijoje momentai bei gyventojų interviu ir ypač vertinga iš užsienio prodiuserių įsigyta archyvinė medžiaga.

„Solo virš Atlanto “ – balandžio 10 d. 12.30 val. per Lietuvos televiziją. Kartojimas – balandžio 12 d. 23.30 val., po „Vakaro žinių“.
Paskelbta 2011-04-04 17:21

Ar galite įsivaizduoti vietą, kur slapta atostogauja garsiausios Holivudo žvaigždės, milijardus žarstantys verslo magnatai, ir ne vienos Europos valstybės premjerai ar net prezidentai? Vietą, kur už vakarienę lengva ranka atiduodama 20 tūkstančių litų, o už vieną naktį atskiroje trijų aukštų viloje su asmeniniu liokajumi atsieina beveik 100 tūkstančių litų.

Pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ lietuviai turės unikalią galimybę išvysti karališko gyvenimo ypatumus. Prieš šiek tiek daugiau nei metus Maroko Karalius Mohametas VI pasaulio galinguosius ir turtinguosius pakvietė į svečius į savo naująsias valdas – karališkąjį šeimos viešbutį „Royal el Mansour“ esantį Marakeše. Tai, ką atsivėrus bronzos vartams tąkart išvydo svečiai, pribloškė net ir visko mačiusius milijardierius.

Rinktinio marmuro grindys, mozaikomis išdėliotos sienos ir lubos, kokybiškiausias pasaulyje krištolas, brangiųjų metalų inkrustacijos, gyvatės odos baldai ir antikvariniai baldai, kedro durys... Šį brangiausių čia panaudotų medžiagų sąrašą dar būtų galima tęsti. Įrengiant rūmus, kuriuos jau šį vakarą išvys laidos „Nuo... iki...“ žiūrovai, dirbo tūkstančiai geriausių Maroko amatininkų, rankomis kūrusių kiekvieną karališkojo viešbučio metrą. Iki šiol nieks net nedrįsta spėlioti, kiek karaliui kainavo jo sukurtas rojus. Jo įsakymas buvo vienintelis – „Royal el Mansour“ statybų biudžetas - neribojamas, ir viskas turi būti pribloškiama.

Pirmasis reportažas gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ po žvaigždžių, milijardierių, verslo bei politikos elito rojumi dabar vadinamą Maroką - jau antradienio vakarą, 19 val. 40 min. per LNK.
Paskelbta 2011-04-04 17:02

Šiemet TV vedėjui, aktoriui, dainininkui ir Nacionalinės premijos laureatui maestro Vytautui Kernagiui būtų sukakę 60 metų. Prieš trejetą metų mirusiai garsenybei atminti TV6 eteryje – populiarieji „Robinzonai“ su Maestro priešakyje. Nuo balandžio 9-osios kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 10.00 val. žiūrovams bus parodyti visi trys išlikimo realybės šou sezonai.

2000-aisiais TV3 eteryje startavęs pirmasis realybės šou Lietuvoje „Robinzonai“ sulaukė milžiniško žiūrovų populiarumo. Prie Estijos saloje filmuoto projekto šlovės neabejotinai prisidėjo ir jo „beprotiškai fantastiškas“ vedėjas V. Kernagis. Negyvenamoje saloje „robinzonavę“ dalyviai buvo atrinkti iš visų Baltijos šalių. Lietuviams tada pavyko laimėti antrąją vietą. Ją užėmė Monika Verbutaitė.

Vienintelis lietuvis – dailininkas Rimas Valeikis po kelerių metų pagaliau sugebėjo nugalėti latvius ir estus. Jis buvo tituluotas „geriausiu visų laikų robinzonu“.

Nors po filmavimų vienoje Malaizijos salų praėjo devyneri metai, R. Valeikis iki šiol atsimena ten patirtus nuotykius. Vienas jų nutiko kaip tik su V. Kernagiu.

„Jau pasibaigus šou nusprendėme atsipalaiduoti, rodos, dar ir proga pasitaikė – Vytauto gimtadienis. Nutarėme nuplaukti į kitą salą. Kadangi ką tik buvau laimėjęs geriausio Robinzono titulą ir jaučiausi labai kietas, pasiūliau Maestro laužti rankas. Kaip dabar pamenu, atsigulėme ant smėlio ir susikibome rankomis. Buvau įsitikinęs savo pergale, bet mano dideliam nustebimui Vytautas ją nulaužė be vargo. Iš kur pas jį tiek fizinės jėgos buvo, iki šiol negaliu suprasti“, – pasakojo R. Valeikis ir pridūrė, kad su didžiuliu malonumu dar kartą pasižiūrės visas „Robinzonų“ serijas.

„Robinzonai“ su V. Kernagiu – nuo balandžio 9-osios savaitgaliais 10.00 val. per TV6.
Paskelbta 2011-04-04 13:32

Balandžio 16-ąją TV3 tiesiogiai transliuos „Žaliosios vienybės“ koncertą, kuris vyks „Ozo“ aikštėje, Vilniuje. Kaip ir pernykštis renginys, šis stebins galingais šou elementais. Ant scenos bus apstu specialiųjų efektų. Koncerto rengėjai žada liepsnas, lazerius ir net gyvus smauglius scenoje.

Koncerto įvaizdžio kūrėjos Kotryna Kirdeikytė ir Rūta Čepytė gavo nelengvą užduotį – sukurti daugiau nei 100 kostiumų. Negana to, jie privalo atspindėti ekologinę mintį ir neteršti gamtos. Tad kostiumai jau kuriami iš perdirbtų atliekų: plastiko, metalo, stiklo. Pirmuosius kostiumus specialioje projekto fotosesijoje išbandė koncerto vedėjai – Liepa Rimkevičienė, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir Algirdas Kaušpėdas.

K. Kirdeikytė sako, kad dirbant tokiuose grandioziniuose renginiuose – svarbiausia sukurti įspūdį iš netikėčiausių medžiagų.

„Visada stengiamės padaryti geriau ir įdomiau, nei praėjusiame renginyje. Vis dėlto mūsų scenografija nėra skirta vien tik sužavėti. Ne mažiau svarbu ir įkūnyti esminę renginio idėją, o šį kartą ji ryškesnė nei bet kada. Tai – ekologija“, – sako „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Tačiau pagrindinis renginio akcentas – gausybė žaliajai misijai atsidavusių scenos žvaigždžių: Linas Adomaitis, „Lemon Joy“, Mia, tarptautinis Stano choras, Rosita Čivilytė, „Studentės“, Bartas, Lina Joy, „69 Danguje“, Violeta ir Vilius Tarasovai, „Kas jos tokios?“, Donatas Montvydas ir charizmatiškoji atlikėja Alyosha iš Ukrainos!

„Žaliosios vienybės“ koncertas – balandžio 16-ąją, šeštadienį, 16.30 val. tiesiogiai per TV3.
Paskelbta 2011-04-04 13:21

Populiaraus Rusijos dainininko Vito pristatyti nereikia – milijonai gerbėjų visame pasaulyje žavisi unikalaus balso savininko dainomis ir teatrališkais pasirodymais. Vitą drąsiai galima vadinti ir paslaptingiausia rusų žvaigžde – jo biografijoje ir gyvenime nežinomųjų daugiau nei sudėtingoje matematinėje lygtyje.

Anksčiau puse lūpų kalbėta apie tai, kad vaikino tėvas – lietuvis, tačiau iki šiol tai tebuvo faktais nepagrįstos spėlionės. Juolab biografijoje rašoma, jog dainininko motina Lilija 2006-aisiais mirė, o tėvas Vladimiras Gračiovas gyvena Odesoje.

Vis dėlto Vito gyslomis išties teka lietuviškas kraujas. Tai šį vakarą TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams patvirtins biologinis dainininko tėvas, šią paslaptį saugojęs daugiau nei trisdešimt metų.

„Šis vienos dienos nuotykis apvertė daugeliui žmonių gyvenimą. Tai buvo nevaldoma, visa griaunanti aistra, – apie susitikimą su Vito motina laidos kūrėjams pasakojo vyras. – Žinojome, kad negerai elgiamės, nes ji buvo susižadėjusi. Bet gyvenime būna akimirkų, kai nieko negali pakeisti.“

„Supratau, kaip blogai dėl to ji turėjo jaustis, ir nenustebau sužinojęs, kad skubiai išvažiavo“, –prisiminė biologinis dainininko tėvas.

Po kurio laiko vyras gavo laišką, kuriame moteris pranešė, kad jam gimė sūnus, tačiau prašė savo vaiko neieškoti ir jųdviejų su sutuoktiniu šeimos negriauti.

O toliau įvykiai klostėsi kaip Holivudo filme. Po dvidešimties metų vyras atsitiktinai atėjo į koncertą ir scenoje pamatė... savo kopiją.

Rusijos žvaigždės Vito gimimo istorija iš jo tėvo lūpų laidoje „Gyvenimas yra gražus“ – jau šiandien 20.30 val. per TV3.
Paskelbta 2011-04-04 12:56

LNK laida „Kažkas atsitiko“ praneša, kad po vienuolikos bendro gyvenimo metų humoristė Laima Tamulytė, geriau žinoma kaip Mama Rock‘Roll bei jos sužadėtinis Gediminas Stončius nusprendė žengti prie altoriaus. Tačiau Mama Rock‘Roll dabar turi vargo: kad įtilptų į savo vestuvinę suknelę, jai reikia numesti aštuonis kilogramus.

Vestuvės bus tradicinės. Amžiną meilę Laima ir Gediminas vienas kitam prisieks bažnyčioje, o po to svita persikels į didžiulę sodybą. Nors vestuvių eiga jau suplanuota, Laima nerimauja, kad vietoje gražios šventės ims dirbti savo darbą ir pradės vesti savo pačios vestuves! Beje,laidoje moteris išduos visoms Lietuvos poroms, kaip iškelti jaukias ir nebrangias vestuves. Juk Laima pati yra vedusi bent šimtą vestuvių puotų, todėl patirties šioje srityje tikrai turi. Nuotaka skaičiuoja, kad jai pavyks sutaupyti ne vieną tūkstantį litų.

Svečių šventėje bus apie šešiasdešimt ir pasinaudodama proga Laima sveteliams iš anksto praneš, kokių dovanų ji norėtų vestuvių proga. Po vestuvių puotos Laima ir Gediminas medaus kopinėti skris į šiltus kraštus ir kibs į šeimos gausinimo darbus.

„Aišku, kad mes jau norime vaikų ir šeimos. Tas „Kinder“ siurprizas“ jau galėtų lakstyti kur nors aplinkui. Laikas jau...“, - sako Laima Tamulytė.

„Kažkas atsitiko” – jau pirmadienį 20.30 val. su Karoliu Sakalausku ir Oksana Pikul per LNK!
Paskelbta 2011-04-04 12:40

Balandžio aštuntąją įvyksiančios Merūno ir Erikos vestuvės bus išties įspūdingos – su ryškiausių Lietuvos žvaigždžių pasirodymais, fejerverkais ir lazerių šou. Patikimi šaltiniai tvirtina, kad Merūno vestuvių puota kainuos per šimtą tūkstančių litų. Likus mažiau nei savaitei iki vestuvių, Merūnas tik LNK laidai „Kažkas atsitiko“ sutiko atlikti paskutiniąją viengungio išpažintį.

Kaip jau įprasta, prieš vestuves privaloma atšvęsti bernvakarį, Merūnas prisipažįsta, kad apie jam organizuojamą paskutinį viengungišką vakarėlį sužinojo likus vos kelioms valandoms iki linksmybių. Vidurdienį į jo namus užplūdo draugai ir būsimą jaunikį tiesiog pagrobė. O tada Merūnas turėjo vykdyti visas bičiulių jam sugalvotas užduotis - įveikus tarzaniškas užduotis, Merūno laukė dar vienas draugų sugalvotas išbandymas – būsimas jaunikis turėjo vairuoti milžinišką traktorių.

Dabar Merūnas juokiasi, kad ūkininkas už galvos susiėmęs meldėsi, kad tik žvaigždė jo plieninio žirgo neapverstų, tačiau Merūnas ne tik kad sėkmingai traktorių užkūrė, bet ir taip pat sėkmingai juo po laukus pasivažinėjo. Atlikėjas šypsosi, kad jei apie vakarėlio siurprizus vykusius po 12 val. sužinotų jo išrinktoji Erika, jam kailį nudirtų!

„Kažkas atsitiko” šiandien 20.30 su Karoliu Sakalausku ir Oksana Pikul tik per LNK.
Paskelbta 2011-04-04 12:21

Balandžio 1 dieną vyko apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2011“, kurią tiesiogiai transliavo TV3 televizija. Tai humoristinis šou, todėl į bet kokius tiesioginės transliacijos metu nutikusius nesklandumus prašome reaguoti su humoru.

Nepaisant balandžio 1-osios „pokšto“, projekto vedėjas Vytautas Šapranauskas yra geriausias visų laikų šou vedėjas, humoristas ir improvizatorius ir jis toliau tęs darbą TV3 televizijoje. Šiuo metu jis veda tiesiogiai transliuojamą projektą „Chorų karai“ ir vakar, transliacijos metu, įrodė, kad jis yra nepakeičiamas. Ne kartą TV žiūrovų jis išrinktas ir mylimiausiu TV vedėju Lietuvoje.

„Auksinių svogūnų 2011“ prodiuseriai kompanija „TVartas“ įspėti dėl situacijos nevaldymo tiesioginiame eteryje. Jie atsiprašo tų TV3 žiūrovų, kuriems nepatiko V. Šapranausko sukurtas Liuciferio personažas.

Preliminariais TNS duomenimis „Auksinių svogūnų 2011“ apdovanojimų ceremonija su V. Šapranausku buvo žiūrimiausia balandžio 1-osios humoro laida.
Paskelbta 2011-04-04 12:09

Šio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo...iki...“ - net kelios sukrečiančios Černobylio atominės elektrinės avariją išgyvenusiųjų istorijos.

„Ligoninėje gulėjome be plaukų, be dantų. Pakeli galvą, o plaukai lieka ant pagalvės“, - prisiminimais dalinsis ukrainietė Nina Budrikienė. Mirtiną dozę radiacijos ji gavo ne tik iš aplinkos, bet ir iš savo vyro, Vytauto Budrikio. Mat moters sutuoktinis Černobylio elektrinės sprogimo metu nuo sprogusio reaktoriaus buvo vos už kelių šimtų metrų. Jis kaip tik rūpinosi naujųjų reaktorių statybomis.

„Išgirdome galingą sprogimo garsą, tuomet išvydome ryškų blyksnį. Buvo naktis, tačiau viskas aplinkui buvo apšviesta taip, tarsi būtų diena. Netrukus iš reaktoriaus išsiveržė milžiniškas ugnies stulpas“, - prisiminimais dalinsis Ninos vyras Vytautas Budrikis, reaktoriuje dirbęs statybų vadovu.

Po sprogimo į greta elektrinės buvusias ligonines buvo vežami šimtai nukentėjusiųjų. Visos palatos, net koridoriai buvo pilni sužeistųjų. Nebuvo tuščios vietos. „Chirurgai bandydavo nuimti nuo jų kūnų drabužius, batus, tačiau nuimant juos, kartu atsiskirdavo ir kūno dalys“, - kraupiais atsiminimais dalinsis Černobilio avarijos metu vienoje ligoninių sesele dirbusi Liudmila Matvejeva.

Šie žmonės yra tie keli likę gyvi po Černobylio elektrinės sprogimo praėjus 25-eriems metams. Jie ne tik iš arti matė sprogimą, nuo radiacijos apdegusius žmones, tačiau ir savo kailiu patyrė, ką reiškia nuolat kovoti dėl savo gyvybės įveikinėjant vis atsinaujinančius vėžinius susirgimus.

Nuo Černobylio atominės elektrinės sprogimo Nina jau iškentė 12 –a operacijų, įveikė kraujo vėžį, o prieš kelias dienas sužinojo apie vėl atsinaujinusią spindulinę ligą. Vytautas taip pat sirgo kraujo vėžiu, kas pusę metų jam skydliaukėje išauga auglys. Vos prieš kelias savaites specialistai vėl jį aptiko. Dabar Vytautas ruošiasi dar vienai operacijai.

„Puikiai suprantame, ką šiuo metu tenka išgyventi japonams po jų elektrinės avarijos, ir žinome, kuo tai gresia ne tik avariją likviduojantiems specialistams, bet ir visiems mums“, - vieningai tvirtins visi kalbinti černobyliečiai.

Sukrečiančios istorijos žmonių, savo akimis mačiusių Černobylio atominės elektrinės sprogimą. Jų išgyvenimo istorijos, ir prognozės mums visiems po atominių reaktorių pažeidimo Japonijoje, jau pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“, 19 val. 40 min. per LNK.
Paskelbta 2011-04-04 11:50

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584


APIE
DALYVAUK
hostingas su 10% nuolaida
Skaitliukas:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas