Atrask. Bendrauk. Dalyvauk!Prisijungti / registruotis

Kategorijos:

Lietuvos radijo ir televizijos komisija balandžio 6 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ išdavė licenciją laidiniais plačiajuosčio ryšio (IPTV) tinklais transliuoti televizijos programą „Penki TV“.

Programa bus transliuojama Vilniuje ir ją galės matyti tik UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ IPTV televizijos abonentai.

Licencijos programoms transliuoti laidiniais plačiajuosčio ryšio tinklais yra išduodamos be konkurso.
Paskelbta 2011-04-06 18:33


Lietuvos radijo ir televizijos komisija balandžio 6 d. posėdyje, apsvarsčiusi pateiktą paraišką, išdavė licenciją UAB „Sporto komunikacijų centras“ transliuoti televizijos programą „Sport1” per dirbtinį Žemės palydovą visoje Lietuvos teritorijoje.

Licencijos transliuoti per palydovą pagal Visuomenės informavimo įstatymą yra išduodamos be konkurso.
Paskelbta 2011-04-06 18:32

Balandžio 6 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija kabelinių televizijų UAB „Vinita“, UAB „Teletronika“ ir UAB „Sugardas“ prašymu papildė jų licencijų sąlygas, suteikdama teisę retransliuoti programas ir laidiniais plačiajuosčio ryšio (IPTV) tinklais tose pačiose teritorijose.

UAB „Sugardas“ IPTV tinklais taip pat transliuos ir kabeliniais TV tinklais transliuojamą programą „Sugardas“.
Paskelbta 2011-04-06 18:31

Šį vakarą, balandžio 6-ąją, 19.40 val. „Akistatoje“ – du išskirtiniai interviu – su Aurimo Dautarto našlės Viktorijos Charlaškinos mama bei garsiu Estijos fenotipologu Marku Lučinu. Jie padės atskleisti daugiau detalių apie televizijos ir radijo laidų vedėjo ir Viktorijos šeiminį gyvenimą.

„Manau, kad Viktorija šioje istorijoje nepasako visos tiesos – iš jos galima tikėtis visko“, – vos tik prasidėjus interviu kalbės Viktorijos mama Ilona Charlaškina.

„Akistatos“ žurnalistai Viktorijos motiną rado vienuose Klaipėdos nakvynės namuose. Ten ji gyvena trečius metus. Moteris atskleidžia, jog jos dukra yra labai uždaro būdo, o su mama nebendrauja nuo tada, kai ši jai nebeduoda pinigų.

„Kad ji turi vaiką, sužinojau jau jam gerokai paaugus, o apie judviejų su Aurimu vestuves išvis nebūčiau žinojusi, jei ne spauda ir televizija“, – prisipažįsta I. Charlaškina.

Viktorijos mama netiki, kad jos dukra galėjo prisidėti prie tragedijos, tačiau neslėpė – ji galėjo nutylėti tam tikras aplinkybes. Moteris įsitikinusi, jog dukra turi kuo greičiau palikti velionio namus.

Fenotipologas M. Lučinas, iš žmogaus veido bruožų ir fiziologinių savybių galintis atskleisti jo charakterį, sutiko paanalizuoti velionio A. Dautarto ir jo našlės nuotraukas.

Pažvelgęs į Viktorijos nuotrauką, vyras buvo kategoriškas: „Ji man nepatinka.“ Vyro, nieko nežinančio apie Aurimo gyvenimą ir jo mirties aplinkybes, pirmas klausimas pažvelgus į našlės nuotrauką buvo: „Ar ji turėjo kokį materialinį interesą, kad jos vyras mirtų?“

Anot M. Lučino, velionis A. Dautartas buvo jautrus žmogus, tačiau sunku patikėti, kad jis galėjo prieš save pakelti ranką.

„Akistatos“ kūrybinei grupei pavyko gauti išskirtinę vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotas Viktorijos ir velionio tėvų konfliktas bute. Dėl ko kilo skandalas? Ir kaip viskas baigėsi?

„Akistata“ – trečiadieniais 19.40 val. per TV3.
Paskelbta 2011-04-06 18:07

Artėjant svarbiausiam vaikų metų renginiui – „Vaikų balso 2011“ apdovanojimams, TV3 visus Lietuvos vaikus kviečia balsuoti už „Vaikų metų filmą“, „Vaikų metų knygą“ ir „Vaikų metų TV žvaigždę“. Balsavimas jau vyksta TV3 interneto svetainėje – www.tv3.lt.

Mylimiausia TV žvaigžde pretenduoja tapti: „Chorų karų“ vedėja Jurgita Jurkutė, „Simsonų“ balsas ir „Lietuvos talentų“ vedėjas Džiugas Siaurusaitis ir „Tu gali šokti“ komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas.

Dėl „Metų filmo“ varžosi: „Haris Poteris ir mirties relikvijos“, „Bjaurusis aš“, „Alisa stebuklų šalyje“, o geriausia vaikų knyga pretenduoja tapti: J. K. Rowling „Haris Poteris“, Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ ir Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“.

Iki balandžio 25-ąją vyksiančio superfinalo – apdovanojimų ceremonijos liko tik trys savaitgaliai ir trys „Vaikų balso“ laidos. Šį penktadienį, balandžio 8-ąją, 19.10 val. „Vaikų balse“ – dainininkių finalas. Dėl teisės kovoti superfinale vaikų komisijai ir TV žiūrovams pasirodys: Rūta Ščiogolevaitė, Lina Joy, Eglė Jurgaitytė, Mia, Atlanta, Milita.

Kelialiapius į superfinalą jau iškovojo ir dėl geriausiųjų titulo varžysis: Bjelle ir „Peru“, „Kvinta“, „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi. Jie varžysis „Metų grupės“ kategorijoje. „Metų atlikėju“ tapti gali: Marijus Mikutavičius, Nojus Bartaška-Bartas ir Lauris Reiniks. Na, o dėl „Metų šokėjo“ garbės susirungs: Gaudrė Kazlauskaitė, Augustė ir Matas, „Justas ir Justas“.

„Vaikų balso“ superfinalas – apdovanojimų ceremonija bus transliuojama tiesiogiai iš „Siemens arenos“. Bilietus jau galima įsigyti – jais prekiauja „Tiketa“!

„Vaikų balsas“ – penktadieniais 19.10 val. per TV3.

„Vaikų balso“ superfinalas – apdovanojimų ceremonija – balandžio 25-ąją tiesiogiai per TV3!
Paskelbta 2011-04-06 17:50

Buvęs LNK viktorinos „Šeši nuliai – milijonas“ vedėjas, pasirodo, negali atsakyti į visus klausimus ir prisipažino, kad bėgant metams vis mažiau pažįsta žmoną Ingą.

Turbūt daugelis iš mūsų užsimerkę išvardintume mylimų žmonių pomėgius, įpročius ir ydas. Bėgant metams, rodos, net kalbėtis nereikia – jau už akių užbėgdami žinome, ką į vieną ar kitą klausimą atsakys partneris.

Galbūt Seimo nariai, Lietuvos šou pasaulio rykliai Inga ir Arūnas Valinskai ir žino, už kokius įstatymus balsuoja jų antroji pusė, tačiau ponia Inga vis dar sugeba savo paslaptimis priblokšti sutuoktinį.

A.Valinską, po tiek išgyventų, ar net paties sukurtų skandalų, sunkoka nustebinti. Tačiau LNK laidos „Tu gali. Savaitės dvikova“ šoumeno antakiai iš netikėtumo buvo užlipę net iki bene žymiausios Lietuvoje plikės viršaus: „Kas jis toks?!“, – išgirdęs Billy Zane'o – aktoriaus, su kuriuo Inga svajoja nueiti į pasimatymą, pavardę, pasipiktino seimūnas.

Jam tekusi užduotis – atsakyti į klausimus apie savo žmoną – nėjo taip sklandžiai, kaip ponas Arūnas tikėjosi. Jo užtikrintai išrėžti variantai toli gražu neatitiko tiesos.

„Liūdniausia ne tai, kad negaunu taškų, bet ir vis mažiau pažįstu savo žmoną“, – atsiduso Arūnas.
O Inga tokia proga nepabijojo įgelti kandumu pasižyminčiam vyrui: „Tu kažkaip šįvakar man labai patikai, Valinskai. Nors šiaip tavęs labai nemėgstu, šįvakar trumpam buvau pakeitusi nuomonę“, - kvatojosi sutuoktinį tokiu komentaru nokautavusi moteris.

Arūnas Valinskas laidoje „Tu gali. Savaitės dvikova“ prieš savo vestų viktorinų žvaigždę Kazį Petrašką – penktadienį 19.10 val. per LNK.
Paskelbta 2011-04-06 17:37

Šį šeštadienį „Alchemijoje XV“ - dvi istorijos, peržengiančios kultūros laidos rėmus. „Buvo akimirkų, kai turėjome stabdyti save, nes pavojingai priartėjome prie žanrų, kurių savo laidose kaip tik ir norime išvengti“, - sako TV1 laidos vedėjas Rytis Zemkauskas.

Pirmoji istorija - Suomijos rašytojo Henry Parland‘o. Tiesa, jis ne visai suomis. Jis britų – vokiečių kilmės, o rašė švediškai. Tačiau priklausė vienai garsiausių Suomijos giminių, turinčiai vokiško, švediško, net rusiško kraujo. Painu? Tada dar pridurkime, kad jo dėdė sukūrė lietuvių filosofijos istorijos pagrindus, o jis pats savo vienintelį ir nemirtingą romaną parašė 1930 metais Kaune...

Antroji istorija – pasakojimas apie tragiško likimo fotomenininką Vitą Luckų, kuris pasaulyje žinomas ko gero plačiau nei tėvynėje. Gyvenimas, apie kurį galima pastatyti filmą. Šio filmo žanras: romantinė drama, pabaigoje virstanti siaubo trileriu. Paskutinės dalies mūsų laidoje nebus – mes taip pasirinkome sąmoningai. „Alchemijai“ svarbu, kad vieno talentingiausių Lietuvos menininkų archyvas grįžtų iš užjūrio namo ir būtų prieinamas visiems.

„Alchemija“ - šeštadienį 12.10 val. per TV1.
Paskelbta 2011-04-06 17:28

Šiaulių apskrities policijos vadovas skęsta privilegijų liūne. Lietuvos televizijos „Žurnalisto tyrimas“ išsiaiškino, jog per šešis tūkstančius uždirbantis Šiaulių komisaras jau pustrečių metų neatlaisvina socialinio būsto Kėdainiuose.

Apie tai – Lino Paškevičiūtės tyrimas. Trijų kambarių bute, už kurį savivaldybei moka grašius, gyvena Egidijaus Lapinsko šeima. Jis pats grįžta tik savaitgaliais. Gaunantis butpinigius už nakvynes Šiauliuose ir baigiantis privataus namo statybas, komisaras dar nusitaikė į penkių kambarių tarnybinį butą. Apartamentams su balkonais ir terasomis suremontuoti iš policijos biudžeto atseikėta tiek, kiek trys patruliai uždirba per metus.

Kita šio trečiadienio laidos tema – skandalas Trakuose. Teisiama mero žmona, vyriausioji rajono architektė. Praėjusią savaitę savo kadenciją baigusi Trakų rajono valdžia pasižymėjo aukštais korupcijos rodikliais ir ypatingu specialiųjų tyrimų tarnybos dėmesiu. Pareigūnams sukėlė įtarimą vienai prabangiai kaimo turizmo sodybai išduoti dokumentai statybai.

Tai į teisiamųjų suolą atvedė vyriausiąją Trakų architektę Audronę Kapočienę ir jauną ūkininkę Jurgitą Varnaitę. Į teismo salę susirinkę vietiniai žmonės, turėję reikalų su mero žmona, savo ausimis norėjo išgirsti, ar iš tiesų aukšta savivaldybės valdininkė klastojo dokumentus ir piktnaudžiavo tarnyba. Situaciją aiškinosi žurnalistė Rūta Sinkevičienė.

„Žurnalisto tyrimas“ – trečiadienį 19.45 val. per Lietuvos televiziją.
Paskelbta 2011-04-06 17:22

Vytautas Juozapaitis pasinaudojo savo veto teise ir dar mažiausiai dviem savaitėms „Žvaigždžių duetuose“ paliko šokėją Tiną ir grupę „Thundertale“. „Linkiu rimtai žaisti ir mus stebinti, - linkėjo V. Juozapaitis Tinai, kurią nuolat kritikuodavo dėl prasto vokalo. – Matau, kad jūsų ryžtas niekur nedingo“.

„Žvaigždžių duetų“ kompanija gausėja – Tina lieka projekte, o prie duetų šį šeštadienį prisijungia dar viena pora - Sasha Song ir tituluota gražuolė, „Mis Šiaulių kraštas 2007“ ir „Mis Lietuvos 2008“ „Mis Foto“ Viktorija Sutkutė.

Vienas talentingiausių vokalistų Lietuvoje Sasha Song sako, kad dalyvavimas populiariame LNK muzikiniame šou jam leis pasirodyti skirtinguose amplua.

„Čia gali vaidinti, šokti, dainuoti įvairiausių stilių dainas, tai didelis išbandymas man“, - sakė Sasha. Debiutinėje laidoje Sasha Song šoko tango. Tai turėtų nustebinti atlikėjo gerbėjus, nes jis niekada scenoje nešoka.

O Sashos partnere „Žvaigždžių duetuose“ tapsianti Viktorija, priešingai, niekada nedainavo scenoje. „Paskutinis mano dainavimo patyrimas – mokykloje. Kai gavau pasiūlymą dalyvauti šiame šou, pamaniau, kodėl nepasinaudoti tokia fantastiška galimybe“, - sakė Viktorija.

Pasak Sashos Songo, Viktorija gena gerai dainuoja ir turi didelį potencialą.

„Į partneres norėjau gerai dainuojančios merginos“ , - prisipažino Sasha. Vaikinui nuskilo dar labiau – ji ne tik gera dainininkė, bet ir pripažinta gražuolė.

„Žvaigždžių duetai“ su naująja Sashos Songo ir Viktorijos pora – jau šį šeštadienį 19 val. per LNK.
Paskelbta 2011-04-06 17:19

Jeigu buvo tarp pasaulio futbolo aistruolių tokių, kurie nėra girdėję Lietuvos, praėjusią savaitę jų neliko. Kauno stadionas, kuriame buvo priversti rungtyniauti geriausi planetos žaidėjai, Lietuvai ilgam pelnė „pingvinų šalies“ pravardę. Kas laukia futbolo Lietuvoje? – klausia šio trečiadienio Lietuvos televizijos laida „Teisė žinoti“.

Ispanų vartininkas Iker Casillas aštriai kritikavo UEFA sprendimą leisti rungtynes Kauno Dariaus ir Girėno stadione. „Gavome tris taškus aikštėje, kurioje žaisti apskritai neįmanoma“, cituoja vartininką Ispanijos žiniasklaida. Pasak Casillas, „UEFA turėtų daryti ką nors reikšmingesnio, negu nurodinėti futbolininkams, kokiomis trumpikėmis ar kokios spalvos kojinėmis žaisti, nes žaidimas tokiuose stadionuose futbolui neduoda nieko gero“.

UEFA sprendimas ir stadionas, kuriame prieš savaitę žaidė pasaulio čempionai, sulaukė ir daugiau kritikos ir klausimų dėl futbolo ateities Lietuvoje. Vyriausybės vadovas išlaikė olimpinę ramybę – kai atvažiuos „Chelsea“ ar „Real“, bus ir stadionai.

Kokia yra dabartinė Lietuvos futbolo padėtis ir perspektyvos ateičiai? Laidoje „Teisė žinoti“ šiandien diskutuos Nacionalinės rinktinės treneris Raimondas Žutautas, Futbolo federacijos viceprezidentas Gintautas Babravičius ir žurnalistas Andrius Tapinas. Klausimus jiems galima siųsti adresu teisezinoti@lrt.lt.

„Teisė žinoti“ – trečiadienį 21.15 val. per Lietuvos televiziją.

Vedėja Rita Miliūtė.
Paskelbta 2011-04-06 17:11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586


APIE
DALYVAUK
hostingas su 10% nuolaida
Skaitliukas:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas