Atrask. Bendrauk. Dalyvauk!Prisijungti / registruotis

Kategorijos:

"Apie regbį svajojau seniai, labai noriu žaisti šį žaidimą, tik reikia pasiruošti fiziškai ir mesti rūkyti kaljaną, nes aikštelėje greitai uždusau", - tokiais įspūdžiais dalinasi laidos "Susitikime virtuvėje" trečiadienio šefas Ossama Charafedine po pirmosios gyvenime regbio treniruotės kartu su Vilniaus regbio akademija.

Ossama mėgsta sportą, anksčiau jis boksavosi, dabar nevengia prakaito lieti treniruoklių salėje. Treniruoklius jis pasiryžęs iškeisti į ovalų regbio kamuolį, bet ar užteks jam ištvermės ir vikrumo, ar treneris priims jį į komandą. Vilniaus regbio akademijos treneris Vidmantas Valys pažadėjo Ossamą priimti su viena sąlyga - jei virėjas iš Libano atlaikys krikštą, kuris yra visai ne juokai, bet tikra smūgių kruša.

"Krikšto metu jausmas buvo, švelniai tariant, keistokas...", - prisipažįsta Ossama. O gal regbio komandos trenerį pavergs Ossamos virėjo įgūdžiai ir meksikietiškos tortilijos skonis, juk savo virėją komandoje irgi būtų neblogai turėti? Apie visą tai - trečiadienio "Susitikime virtuvėje" laidoje.

Kaip sekėsi Ossamai gaudyti visai neapvalų regbio kamuolį, ar ištvėrė jis krikštą, žiūrėkite trečiadienį laidoje "Susitikime virtuvėje" per LNK 18:30.
Paskelbta 2011-04-13 12:15


Radioaktyvios žuvys, mėsa, „atšviežinta“ plaunant ją indų plovikliu, maisto produktai „be jokių E“, kuriuose gausu antioksidantų, emulsiklių, stabilizatorių, dažiklių, puriklių, tirštikių bei rišiklių ir kitokių apetitą žadinančių priemonių, saldainiai, nuo kurių vaikai pasidaro hiperaktyvūs ir nevaldomi – tokį prieššventinį stalą Jums ruošia LNK laida “24 valandos“. Tiksliau, tokį gausų nuodų asortimentą mums siūlo gamintojai ir prekybininkai, besidangstantys melagingais lozungais apie “sveiką maistą kaip pas močiutę”.

Maisto ir veterinarijos tarnybos bei Kauno technologijos universiteto specialistų, gydytojų, alergiškų vaikų mamų ir buvusios maisto prekių pardavėjos pasakojimas nepaliks vietos žurnalistinei išmonei. Apie tai, ką valgome kasdien, kalbėsime faktų kalba.

Sakysite, šia tema jau viskas pasakyta? Klystate. Tik gruodžio mėnesį Kauno technologijos universitete pradėjęs veikti modernus Maisto mokslo ir technologijų kompetencijos centras – pirmasis toks Lietuvoje. Tad faktus apie tai, ką valgome patys, ir kuo maitiname savo vaikus, pagrįsime mokslininkų išvadomis.

Daug ką, ypatingai žuvies mėgėjus, tikriausiai nuliūdins ir naujausi duomenys apie atominės elektrinės Japonijoje katastrofos pasekmes. “Iki šiol žuvyje turėjome dioksidinų ir sunkiųjų metalų, o dabar turėsime ir radiaciją. Skanaus”, - ironizuoja laidos pašnekovė gydytoja.

„24 valandos“, kurias primygtinai rekomenduojame visiems, maistą perkantiems parduotuvėse, 17.30 per LNK su Goda Alijeva.
Paskelbta 2011-04-13 12:04

Balandžio 24-ąją, pirmąją Šv.Velykų dieną, 19.30 val. TV3 eteryje – šokių projekto „Tu gali šokti“ antrojo sezono startas! Populiarusis šou pakeis šį sekmadienį finalą pasieksiančius „Chorų karus“!

„Tai tikras, nesumeluotas ir itin profesionalus šokių projektas! Jame nepasislėpsi už partnerio nei už šou elementų. Čia svarbiausia – šokiai. Žiūrovai tikrai nenuobodžiaus, nes dalyviai turės pademonstruoti, kaip jie sugeba improvizuoti įvairiais šokių stiliais – nuo hiphopo iki baleto. „Tu gali šokti“ jau antrus metus laužo tokį stereotipą, kad šokių profesionalu galima būti vienintelėje srityje. Iš tiesų tikrasis talentas yra tas, kuris yra universalus ir lanktus. Ne vienam save itin gerai vertinančiam vienos srities profesionalui teko nusileisti ant žemės“, – pasakojo projekto teisėjas legendinis breiko šokėjas ir choreografas Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas.

Antrą sezoną projekte dirbantis Skruzdėliukas pastebėjo, kad šiemet į „Tu gali šokti“ atranką susirinko daugiau jaunesnių, bet labai charizmatiškų, degančiomis akimis šokėjų.

„Man atrodo, kad šiemet ‚Tu gali šokti‘ bus panašus į karo lauką, kuriame susitiks degantieji aistra šokiui“, – įsitikinęs teisėjas.

Vertindamas šokėjus Skruzdėliukas atsižvelgs į profesionalumą, įvairiapusiškumą, o svarbiausia, kaip pats sako, scenos žmogus negali būti pilka asmenybė. Kartu su juo teisėjų pozicijas užims šmaikštusis choreografas Jurijus Smoriginas ir choreografė Jūratė Sodytė. Projektą ves Marijus Mikutavičius.

Įžanginėje serijoje, balandžio 24-ąją, žiūrovų laukia spalvingoji šokėjų atranka. Joje išvysite ne tik būsimas šokio žvaigždes, teisėjų vertinimus, bet ir, anot prodiuserio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, tuos, kurie įsitikinę, kad labai gerai šoka...

Po atrankų paaiškės, kuriems 40 dalyvių bus įteikti bilietai į tolesnį projekto etapą. Dar vėliau bus išrinkta tik 14 (7 vaikinai ir tiek pat merginų). Tarp jų ir užvirs tikrosios kovos, kurias bus galima stebėti kiekvieną sekmadienį tiesiogiai per TV3!

„Tu gali šokti“ startas – balandžio 24-ąją, sekmadienį, 19.30 val. per TV3.
Paskelbta 2011-04-12 21:33

Šį sekmadienį, balandžio 17-ąją, 17.10 val. TV3 laidoje „Tik tarp mūsų“ – puikiai pažįstama dainininkė Daina Bilevičiūtė. Tokios Dainos dar niekas nematė ir į tokius jos gyvenimo užkaborius dar niekas nebuvo įleistas.

Dainininkės gyvenimą prieš porą savaičių sujaukė skambutis. Paskambinęs vyriškis prisistatė ir pasakė, kad porai dienų atvyksta į Vilnių. Be to, pakvietė į koncertą, kuriame jis gros su grupe „Krematorij“. Pasimetusi Daina net nesumojo ką kalbėti, nes jai skambino pirmoji jos meilė – smuikininkas Aleksandras Lučkovas. Su juo ji susipažino būdama keturiolikos.

Koncerte Dainai teko dar kartą nudelbti akis. Mat muzikantas visiems, susirinkusiems į Šv. Kotrynos bažnyčią, pasakė, kad jį su Vilniumi sieja ypatingas jausmas, ir dedikavo solo kūrinį Dainai.

„Tik tarp mūsų“ – pažinties, pabėgimo į kalnus, gražios draugystės, kuri nutrūko prieš kelioliką metų, istorija, papasakota abiejų herojų. Aleksandras yra šešių muzikinių projektų prodiuseris, muzikantas ir muzikinės TV laidos vedėjas.

Į Dainos pasakymą: „Saša, pasižiūrėk, aš nebe tokia, ne ta laibakojė blondinė“ – vyras atsakė: „Tu man visą gyvenimą būsi graži.“

Kita Dainos gyvenimo pusė – žiemą moteris pateko į autoavariją, pasekmes jaučia iki dabar. Jai gresia sąnario keitimo operacija. Nesibaigiantys teismai, palaidota gyvenimo svajonė, sušlubavusi sveikata – Daina neslepia, kad jos gyvenimas balansavo ties riba, už kurios nieko nėra. Bet šiandien suradusi stiprybės džiaugtis gyvenimu ji sako: „Tie, kurie iš gyvenimo pasitraukia savo noru, – egoistai.“

„Tik tarp mūsų“– sekmadieniais 17.10 val. per TV3.
Paskelbta 2011-04-12 20:51

„Lietuvos supermiestas“ su didele jėga keliauja link didžiojo superfinalo, kuris įvyks gegužės 1-ąją. Laida, kas savaitę sutraukianti beveik milijoną žiūrovų, praėjusią savaitę prie TV ekranų pasiekė 11.6 proc. reitingą ir įveikė „Chorų karus“ (reitingas - 9.7 proc.)

Du šeštadienius iš eilės LNK televizijos žiūrovai turės galimybę pamatyti didžiausio projekto „Lietuvos supermiestas“ pusfinalius, kuriuose susitiks didysis ketvertas: Klaipėda, Marijampolė, Visaginas ir Žemaitijos miestai.

Po įnirtingų dviejų savaitgalio kovų, susumavus studijos ir žiūrovų balsavimo rezultatus, paaiškės trys stipriausios finale kovosiančios komandos. Viena jų, deja, turės pasitraukti iš projekto „Lietuvos supermiestas“ ir neteks teisės kovoti didžiajame finale gegužės 1 dieną.

Dėl galimybės susikauti išsvajotame finale keturios komandos pusfinaliuose parodys geriausia, ką turi. Visaginas darkart primins, kad dieviškų balsų savininkai Ilja ir Ona Kolobovaitė yra jų išauginti perlai, o akrobatai Ana ir Dmitrijus neturi lygių mūsų šalyje. Žemaitija stebins muzikos virtuozų pasirodymais, o dėl Marijampolės garbės vienoje scenoje susijungs dar neregėta balsų gama: grupė „Studentės“, Paulius, operos solistė Gitana Plečkytė, Inga Valinskienė ir Marius Jampolskis, ankstesnėse laidose gavęs žaismingą pravardę „Marijampolskis“.

LNK televizijos žiūrovai taip pat turės unikalią progą išvysti daugkartinius pasaulio ir Europos čempionus Skaistutės Idzelevičienės vadovaujamą Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblį „Žuvėdra“. Kad Klaipėda yra verčiausia „Lietuvos supermiesto“ titulo bandys įrodyti ir būrys studijoje susirinkusių visoje Lietuvoje garsių klaipėdiečių: operos ir estrados dainininkų, aktorių, televizijos žurnalistų, politikų ir žymių visuomenės veikėjų.

„Aš matau vieną komandą, kuri yra garantuotai supermiestas „Lietuvos supermiesto“ finale. Ir tai nėra komplimentas. Jeigu kiekvieno miesto, kiekvienos savivaldybės, kiekvieno kaimelio žmonės taip kovotų už savo miestą, taip džiaugtųsi, kad jame gyvena, jeigu visos Lietuvos vadovai taip kviestų į Lietuvą, mūsų neišvažiuotų – mūsų daugėtų,“ – po vieningo uostamiesčio svečių pasirodymo kalbės komisijos narys Arūnas Valinskas.

Šį sekmadienį 19.30 val. „Lietuvos supermieste“ per LNK – pirmasis pusfinalis.
Paskelbta 2011-04-12 16:27

Jau kuris laikas Lietuvos pramogų pasaulyje aptarinėta paslaptis, neva dainininkas Romas Dambrauskas Amerikoje ne tik koncertavo, bet ir paslapčiomis vedė antrą kartą, į gerbėjų širdis trenkė lyg perkūnas iš giedro dangaus. Ir ypatingai pribloškė pirmąją Romo Dambrausko žmoną Astą, kurią nustebino ne pats antrųjų vedybų faktas, o nepaprastas Romo Dambrausko paslaptingumas.

Turtinga žmona Amerikoje? Turbūt Romui tai - geriausia išeitis. Nes, anot Astos, būti ramiu šeimos žmogumi jis niekada nenorėjo, nei savo mintimis, nei paslaptimis su niekuo nesidalino, o praeitį kruopščiai slėpė.

„Ne vienus metus gyvenau Romo Dambrausko šešėlyje. Klausiau ir pildžiau jo norus, vykdžiau įsakymus“, - sako Asta Dambrauskienė. Ir prisipažįsta jog dabar jos gyvenime – viskas kitaip. Moteris džiaugiasi: dabar ji ne tik kardinaliai keičia savo buitį, bet ir daug keliauja. Ką tik iš Toronto grįžusi Asta artimo širdies draugo tikina neturinti, tačiau ji žino: meilė širdį tikrai aplankys. Nes vyrų dėmesio sulaukia nuolatos, o ypatingai iš jaunesnių.

„Viskas gyvenime tik į naudą“, - sako itin dramatiškas skyrybas su Romu Dambrausku išgyvenusi Asta. Buvusiam savo vyrui, kuris, kaip pasakojama, vedė antrą kartą, ji linki nebekartoti skaudžių vedybinio gyvenimo klaidų, kurios kadaise sugriovė judviejų laimę.

Tačiau Astos Dambrauskienės gyvenime apstu ir permainų. Neseniai iš tolimos kelionės grįžusi moteris laidos „Neišgalvoti gyvenimai“ žurnalistams atviravo apie patirtus pikantiškus nuotykius.

„Prie manęs priėjo kokių 15 metų vaikinukas ir perdavė žinutę nuo savo vyresnio draugo. Neva aš jam labai patinku ir jis norėtų su manimi susipažinti“, - apie pažinties pradžią su trisdešimt metų jaunesniu vyru pasakos Asta.

„Neišgalvoti gyvenimai“ antradienį 20.30 su Rolandu Vilkončiumi tik per LNK!
Paskelbta 2011-04-12 15:33

Jau šį sekmadienį, balandžio 17 dieną, 19.30 val. – TV3 projekto „Chorų karai“ finalas! Dešimt savaičių septyni garsių šalies žmonių – Neringos Čereškevičienės, Augustės Vedrickaitės, Deivydo Zvonkaus, Liudo Mikalausko, Stanislovo Stavickio-Stano, Justo Lapatinsko ir Danguolės Beinarytės – vadovaujami chorai buvo prikaustę Lietuvos žiūrovus prie TV ekranų kiekvieną sekmadienį.

„Tai superinis projektas! Linkiu jam startuoti ir trečią sezoną, nes tai puikus projektas visomis prasmėmis: muzika, šou elementais, choreografija. Buvo be galo džiugu matyti, kad chorai per tokį trumpą laiką taip sparčiai tobulėja“, – sako projekto komisijos narė operos solistė Kristina Zmailaitė ir apgailestauja, kad finale negalės stebėti Kauno Burgundiškojo ir Alytaus Oranžinio chorų dvikovos.

Kaip tik „Chorų karų“ finalo vakarą K. Zmailaitė pati stovės ant scenos – ji dainuos Dalios Ibelhauptaitės režisuotame spektalyje V. A. Mocarto „Užburtoji fleita“. Viso projekto metu chorams negailėjusi patarimų ir aštrių taiklių pastabų, operos solistė nesirįžo prognozuoti, kuris choras triumfuos finale.

„Kaunas nuo pirmosios projekto laidos stabiliai žengė pirmyn ir išlaikė lyderio pozicijas. Alytus atėjo su silpnesnėmis pajėgomis, bet jie labai sparčiai tobulėjo. Manau, kad šį sekmadienį bus lygiavertė kova, – sako K. Zmailaitė. – Pergalę lems stiprūs nervai ir kūrinių pasirinkimas. Nesvarbu, kad Kaunas visose laidose buvo lyderis, Alytus – kovotojas! Tad viskas dar labai neaišku.“

Paskutinei kovai – „Chorų karų“ finalui – Kauno ir Alytaus choristai, vadovaujami D. Beinarytės ir J. Lapatinsko, ruošia net po tris dainas. Scenoje TV3 žiūrovai pamatys ne tik finalininkus – dainuos visi projekte dalyvavę chorai! Čia paskutinį kartą skambės bendros visų chorų dainos. Laidos vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas su jungtiniu „Chorų karų“ choru atliks atsisveikinimo dainą. Finalo svečiai bus Vaida Genytė, Rūta Ščiogiolevaitė, Aistė Pilvelytė, choras „Lyra“ ir Kauno A. Smetonos gimnazijos choras, taip pat projekto „Tu gali šokti“ šokėjai.

Primename, kad šį sekmadienį finale chorai kovos ne tik dėl žiūrovų simpatijų, o ir dėl piniginio prizo, kuris bus skirtas nugalėtojų miestui, apskričiai.

Kieno nervai bus stipresni, sužinosime „Chorų karų“ finale jau balandžio 17 dieną 19.30 val. tiesiogiai per TV3!
Paskelbta 2011-04-12 13:09

Balandžio 16-ąją, šeštadienį, tiesiogiai per TV3 iš sostinės „Ozo“ aikštės – pavasariškas „Žaliosios vienybės“ koncertas. Renginio vedėjai – Algirdas Kaušpėdas, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė, Liepa Rimkevičienė ir „Vaikų balso“ dvyniai Domas ir Kipras Junčos – kiekvienas atstovaus ne tik savo kartai, bet ir įkūnys pagrindines gamtos stichijas.

Metalo stichijai atstovaus „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. „Mano personažas vardu Grynas, bet ne todėl, kad žalias ar ekologiškas, o todėl, kad savanaudiškai ir ciniškai manipuliuoja ekologijos mada. Nors Grynas spjauna į akis gryną tiesą apie mūsų planetos liūdną būklę, jam terūpi tik pinigai ir pramogos. Ekologija jam tėra dūmų uždanga pridengti savo nedoriems darbeliams. Vienur prikiaulini – kitur papudruoji. Užterši upę – importuoji žuvį iš užsienio. Uždusini miestą – išsikeli gyventi į užmiestį. Šio blogiečio šūkis – „gyventi su gamta paprasta – atėjai, prišiukšlinai, nugalėjai!“ – pasakojo A. Kaušpėdas.

Koncerte gamtos stichijas valdys ir gausybė scenos atstovų: Donatas Montvydas, Linas Adomaitis, „Lemon Joy“, Mia, „Studentės“, Nojus Bartaška-Bartas, Lina Joy, „69 Danguje“, „Kas jos tokios?“, Violeta ir Vilius Tarasovai, Girmantė Vaitkutė ir kiti.

Didžiausia „Žaliosios vienybės“ staigmena – Ukrainos atlikėja Alyosha. Ją lietuviai įsiminė praeitų metų „Eurovizijoje“. Unikalaus balso savininkė ir aktyvi kovotoja už ekologiją sudainuos žymiausias savo dainas, tarp jų ir hitą „Sweet People“.

„Žaliosios vienybės“ koncertas – balandžio 16-ąją 16.30 val. tiesiogiai per TV3.
Paskelbta 2011-04-12 12:58

Praėjusią savaitę Kauno apylinkės teisme sutikti Aurimo Dautarto tėvai nenorėjo dalinti komentarų. Tačiau buvo aišku: jie liudys Aurimo našlės ir buvusio Viktorijos gyvenimo draugo Mariaus byloje. Nebuvo paslaptis ir tai, kad uošvių pasirodymas teismo salėje dėl dukters kovojančiai Viktorijai neišeis į naudą.

Aurimo Dautarto žmona tikina: ji šiol ji kantriai tylėjo. Nepasakojo, koks gi iš tiesų buvo jos gyvenimas su Aurimu. Kokie smurto protrūkiai nei iš šio nei iš to prasidėdavo šiuose namuose. Ir kaip pati Aurimo mama ne sykį ir ne du po sūnaus pykčių jos, Viktorijos, maldaudavo suprasti ir atleisti.

„Niekada nebūčiau pasiryžusi šiam interviu, jeigu tai nebūtų palietę mano vaiko. Dukters, dėl kurios Aurimas taip kovojo, ir kurią tikrasis tėvas sykį jau buvo pagrobęs“, - LNK laidai „Neišgalvoti gyvenimai“ sako Viktorija. Ir neslepia: pasinaudodamas jos bejėgiškumu po vyro mirties buvęs gyvenimo draugas nusprendė dar kartą pamėginti atimti dukrą.

Viktorija įsitikinusi: viešai ant jos pilamas purvas - ne vien gedinčių Aurimo Dautarto tėvų emocijos, bet ir sąmoningas, kartu su buvusiu jos gyvenimo draugu suregztas kerštas. Planas, kurio tikslas - pagąsdinti, įskaudinti ar nubausti...

„Mylėjau ir atleidau“ -taip savo gyvenimą su Aurimu prisimena Viktorija. Moteris sako vis tikėjusi, kad tai – paskutinis kartas. Aurimui ji atleido ir tą lemtingąją kovo dvidešimtąją, kai po eilinio pykčio proveržio ant jos kaklo liko virvės žymės... „Aurimas nenorėjo manęs pasmaugti. Tik pagąsdino“, - prisiminusi paskutines vyro gyvenimo valandas, sako Viktorija.

„Labai norėčiau pasikalbėti su Aurimo mama. Tikiu, kad ji mane tikrai suprastų“, - šiuos žodžius interviu metu Viktorija pasakė ne kartą. Tačiau po viešų kaltinimų skambinti anytai ji nedrįso. O prieš keletą dienų, pravėrusi teismo duris, įsitikino: likimas jai parengė dar vieną skaudžią dovanėlę...

„Neišgalvoti gyvenimai“- antradienį 20.30 su Rolandu Vilkončiumi per LNK.
Paskelbta 2011-04-12 12:46

Vienintelis dūris – ir alytiškis Ramūnas Kurauskas neteko visos kojos. Kas dėl to labiau kaltas? Sužvėrėjęs užpuolikas, nesibodintis žmonių minioje švaistytis peiliu? Ar kostiumuoti ministerijos biurokratai, kurių nepasotinamas noras sutaupyti nepaliko vilties jaunam ir stipriam vaikinui likti sveikam?

Kaip „Abipus sienos“ žurnalistams pasakos nukentėjusiojo bičiulis, žinomas aktorius ir laidų vedėjas Karolis Sakalauskas, Ramūnas niekuomet nebuvo tas, kuris įsivelia į konfliktus: „Ir mama juos su broliu laikė „ant trumpo pavadžio“, ir patys nelindo, kur nereikia“. Todėl, sužinojęs, kad jo draugas viename vakarėlyje kažkam pasipainiojo po kojomis ir dėl to atsidūrė ligoninėje, K.Sakalauskas be galo nustebs. Kol paaiškės, kad Ramūno skriaudikas – ne kartą teistas, Alytuje pagarsėjęs smurtautojas. „Labiausiai gaila, kad tas įvykis – dėl nieko. Dėl nepatikusio žvilgsnio…“ – neslėps apmaudo K.Sakalauskas. Tačiau dar skaudžiau jam atrodys tai, kad sužalotas į kirkšnį, ne į krūtinę ar pilvo ertmę, Ramūnas vos liks gyvas, o medikai bus priversti amputuoti visą jo koją: „Argi ne absurdas, kad į rajono ligoninę negalėjo būti atsiųsta mikrochirurgų brigada iš didžiųjų miestų? Vilniaus daktarai užtikrino, kad per porą ar trejetą valandų atlikus operaciją kraujotakai atstatyti, Ramūno koja būtų beveik garantuotai išsaugota…“

Žurnalistams pradėjus domėtis šia tema, paaiškės: siaurų profilių specialistų mažesnėms ligoninėms išlaikyti tiesiog neapsimoka, mat jų pagalbos prisireikia pernelyg retai. Anksčiau tokie specialistai, reikalui esant, ekstra tvarka atvykdavo ir savo darbą atlikdavo ir rajoninėse ligoninėse. Tačiau už sveikatos apsaugą atsakingi valdininkai sunkmečio akivaizdoje nusprendė – tai per brangu.

Kas svarbiau: išsaugoti nors menkiausią viltį žmogui pasveikti ar sutaupyti papildomą litą žmogaus sveikatos sąskaita? Sukrečianti istorija – antradienį, 19 val. 40 min. laidoje „Abipus sienos“ per LNK.
Paskelbta 2011-04-12 12:40

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591


APIE
DALYVAUK
hostingas su 10% nuolaida
Skaitliukas:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas