Atrask. Bendrauk. Dalyvauk!Prisijungti / registruotis

Kategorijos:

Nuo naujojo LNK sezono populiariausios gyvenimo būdo laidos „Nuo... iki...“ vedėja taps profesionali žurnalistė, ilgametė laidos redaktorė Giedrė Talmantienė.

„Nesakysiu kaip visi, kad laidos vedimas man bus iššūkis ar išbandymas. Pasisveikinti su ištikimais laidos žiūrovais, kuriems daug metų rengiu reportažus, man bus smagu ir malonu“, - nuotaikingai taria būsimoji laidos vedėja Giedrė Talmantienė.

Giedrė karjerą televizijoje pradėjo dar 1995-aisiais, vesdama LNK laidą „Holivudo žinios“ su Marijum Gradausku. Prieš keletą metų LNK eteryje Giedrė kartu su Rūta vedė ir rengė kelionių dokumentikos projektą „Pakeleiviai“.

„Džiaugiuosi, kad ekrane žiūrovai matys žurnalistę profesionalę, kuri „Nuo... iki...” dirba jau 15 metų. Ši laida - mano kūdikis, labai man brangi, todėl man itin svarbu, kad už jos vairo stoja ne bet kas, o labai gabi žurnalistė“, - apie naująją laidos vedėją sako Rūta Mikelkevičiūtė.

Nuo naujojo sezono žiūrovų laukia išskirtinės, tik „Nuo...iki...“ laidai papasakotos istorijos, įdomūs žmonės ir jų gyvenimai. Visai netrukus Giedrė išskrenda į užsienį rengti keleto interviu su pašnekovais, kurie retai atveria duris žurnalistams.

„Nuo... iki...“ laidą Rūta Mikelkevičiūtė vedė 16 metų ir iš laidos vedėjos kėdės buvo dingusi vos vieną kartą, kai susirgo ir prarado balsą. Tąsyk ją ir pakeitė kolegė Giedrė.

Rūta toliau vadovaus žurnalistų komandai, kuri rengia šią laidą.

Į klausimą, kodėl „Nuo... iki...” vedėjos kėdę ji atiduoda kitai, Rūta juokėsi: „Apsigyventi televizijos ekrane ne tik nepadoru, bet ir labai nesveika. Mano galva, vesti tris laidas – netvarka... Dar kas ims ir pagalvos, kad esu uzurpatorė, neleidžianti kitiems pasirodyti. O rimtai kalbant, žiūrovams reikia naujų veidų. Nenoriu, kad imčiau jiems vaidentis“.

Dvi profesionalios žurnalistės, laidų vedėjos – Giedrė Talmantienė ir Rūta Mikelkevičiūtė – naujame, aistringame LNK sezone.
Paskelbta 2012-08-10 21:54APIE
DALYVAUK
hostingas su 10% nuolaida
Skaitliukas:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas